صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

خیز بلند شاگردان میثاقیان برای رسیدن به صدر/نساجی مازندران برابر صدرنشین لیگ دسته یک شکست خورد

کد خبر : 32608

تاریخ انتشار : 21/07/1394 - 17:21


خیز بلند شاگردان میثاقیان برای رسیدن به صدر/نساجی مازندران برابر صدرنشین لیگ دسته یک شکست خورد

به گزارش خط امید بهشهر، خونه به خونه در خرم‌آباد میهمان تیم خیبر این شهر بود که توانست با گل منصور تنهایی که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید این دیدار را به سود خود به پایان برساند.

خونه به خونه که این فصل دیر بسته شد حالا با این 3 امتیاز خود را در بالای جدول و در کورس قهرمانی می‌بیند و وارد جنگ قهرمانی با تیم‌های پیکان و فجر شهید سپاسی شد.

حواشی بازی «برتری تیم خونه به خونه بابل در زمین خیبر خرم‎آباد»:

* دیدار تیم‌های خونه به خونه بابل و خیبر خرم آباد عصر روز دوشنبه برگزار شد.

* این دیدار به‌دلیل تخلف تماشاگران تیم خیبر خرم آباد بدون تماشاگر برگزار شد.

* تنها گل 3 امتیازی شاگردان اکبر میثاقیان را منصور تنهایی از روی نقطه پنالتی در دقیقه 59 وارد دروازه خیبر خرم‌آباد کرد.

* خیبر خرم‌آباد بعد از چهار بازی در شهر خود دروازه‌اش باز شد.

* تیم خیبر با لباس سبز و تیم خونه به خونه با لباس قرمز وارد زمین شدند.

* دقیقه 10 دفاع تیم خیبر دچار اشتباه شد و باعث شد منصور تنهایی در موقعیت تک با تک با دروازه‌بان توپ را به بالای دروازه بزند.

* در یکی از صحنه‌ها دروازه‌بان خیبر برای دفع توپ به بیرون محوطه آمد که توپش به بدن علیرضا عظیمی برخورد کرد که توپ از بالای دروازه به‌صورت خیلی خطرناک به بیرون رفت.

* بحث‌برانگیزترین صحنه این دیدار در دقیقه 26 رقم خورد، در این صحنه بابلی‌ها دروازه تیم میزبان را باز کردند اما به‌دلیل پاره بودن تور دروازه توپ از آن عبور کرد و جمشید محمدی داور بازی هم در کمال ناباوری به نشانه خروج توپ از زمین گل را نپذیرفت تا صدای اعتراض اکبر میثاقیان در فضای خالی ورزشگاه طنین‌انداز شود.

* نیمه دوم تیم خونه به خونه توپ و میدان را در اختیار داشت.

* در دقیقه 59 در برخوردی که بین منصور تنهایی و محمد ویزواری صورت گرفت، داور به سود تیم خونه به خونه اعلام پنالتی کرد که منصور تنهایی دروازه تیم خیبر را باز کرد، خیبر بعد از چهار بازی در خانه دروازش باز شد.

* در دقیقه 72 تیم خونه به خونه در پی یک ضدحمله می‌توانست گل دوم را بزند که شوت وحید علی‌آبادی به‌صورت خیلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

* در دقیقه 78 منصوریان با پرتاب اوت دستی توپ را به محوطه جریمه تیم حریف ارسال کرد که با تعلل دفاع حریف تیم خیبر صاحب یک شوت شد که حسین ناییجی توپ را مهار کرد.

* دقیقه 84 پهلوان‌پور می‌توانست دروازه خونه به خونه را باز کند ولی شوتش از داخل محوطه جریمه به‌صورت خیلی خطرناک به بیرون برود.

* در دقیقه 90 بازی باز تیم خیبر شانس داشت که به گل برسد ولی با ضربه برگردون مهاجم تیم خیبر توپ از کنار دروازه خونه به خونه به بیرون رفت.

* تیم مهمان توانست با یک گل میزبان خود را شکست دهد.

* تیم خونه به خونه با این برد 20 امتیازی شد و در جایگاه سوم قرار دارد.

 

 

 

تیم های نساجی مازندران و فجرشهیدسپاسی شیراز عصرسه شنبه در حضور حدود 6 هزار تماشاگر ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهربه مصاف هم رفتند که درنهایت تیم میهمان با نتیجه 2 بر صفرمیزبان خود را با شکست داد وبه تنهایی در صدرجدول رده بندی لیگ دسته یک باشگاه های کشور باقی ماند.
تیم فجر دراین دیدار درهر دو نیمه موفق به گلزنی وگشودن دروازه تیم نساجی مازندران شده بود.
تیم نساجی مازندران که در این مسابقه با ترکیبی متفاوت با دیدارهای گذشته خود وارد زمین مسابقه شده بود، و ازهمان دقایق ابتدایی مسابقه سعی در کنترل حریف مدعی خود داشت که با کم دقتی مدفعان در دو موقعیت ضدحمله تیم فجر غافلگیر شد تا رشته های این تیم برای پیروزی خانگی در هفته دهم پنبه شود.
دیدار دو تیم قرار بود عصر دوشنبه وهمزمان با سایر دیدارهای هفته دهم برگزار شود که به علت همزمانی با سفر هیات دولت به مازندران، از سوی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال این مسابقه در عصرسه شنبه برگزار شد.
تیم فجرسپاسی شیراز با کسب سه امتیاز ارزشمند خود برابر نساجی 24 امتیازی و صدرنشین لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور شد.
تیم نساجی مازندران با قبول چهارمین شکست این فصل خود با کسب دو پیروزی وچهار تساوی با 10 امتیاز به رده سیزدهم جدول رده بندی بیست تیمی لیگ آزادگان کشور قرار گرفت.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : خیز بلند شاگردان میثاقیان برای رسیدن به صدر/نساجی مازندران برابر صدرنشین لیگ دسته یک شکست خورد

خیز بلند شاگردان میثاقیان برای رسیدن به صدر/نساجی مازندران برابر صدرنشین لیگ دسته یک شکست خورد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر