صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

شوخی لاریجانی با توکلی درباره گوسفندهایش در بهشهر

علی لاریجانی و احمد توکلی که نسبت فامیلی با هم دارند، در اعلام موضعی در مخالفت با یکدیگر، از تریبون علنی مجلس با هم شوخی کردند.

کد خبر : 32607

تاریخ انتشار : 21/07/1394 - 17:21


شوخی لاریجانی با توکلی درباره گوسفندهایش در بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر، احمد توکلي نماينده تهران که نسبت به عدم تبيين پيشنهادات اصلاحي عموم نمايندگان در بررسي جزئيات طرح «اقدام متناسب متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام»، معترض بود، در تذکري خطاب به رئيس مجلس گفت: شما و هيات رئيسه سوگند خورده ايد آيين نامه را رعايت کنيد، من نمي دانم اگر مي خواستيد براي نقض اين سوگند در جلسه امروز گوسفند قرباني کنيد، چند گوسفند را بايد ذبح مي کرديد؟
 
علي لاريجاني هم که پسرخاله توکلي است به شوخي به او گفت: تمام گوسفندهاي شما را از بهشهر مي آورديم و مي کشتيم!
 
اين شوخي با خنده نمايندگان و شخص توکلي روبرو شد. نماينده تهران با خنده گفت: من هيچ گوسفندي در بهشهر ندارم.
 
توکلي در ادامه گفت: با رعايت آيين نامه داخلي مجلس امکان بررسي پيشنهادات نمايندگان ميسر بود. جلسه روز يکشنبه مجلس که مانور تفرقه بود و آن شد که نبايد مي شد، در بررسي جزئيات هم شما اجازه طرح هيچ پيشنهادي را نداديد که از نظر قانوني و سياسي مشکل دارد.
 
لاريجاني در پاسخ به وي با اشاره به تصويب کليات طرح «اقدام متناسب متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام»، در جلسه روز يکشنبه، به جلسه غيرعلني صبح امروز اشاره کرد که بر اساس آن وفاقي صورت گرفت تا با توجه به مشکلات کشور، برخي نمايندگان از پيشنهاداتشان بگذرند.
 
به گزارش خبر انلاین، او گفت: طرحي داشتيم که اگر برجام بخواهد اجرا شود، بايد شروطي انجام شود و امروز هم جزئياتش به تصويب رسيد. 

  

دیدگاه شما در مورد : شوخی لاریجانی با توکلی درباره گوسفندهایش در بهشهر

شوخی لاریجانی با توکلی درباره گوسفندهایش در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر