صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
چند تن از مازندرانی‌ها در مراسم استقبال از رئیس جمهور:

وعده‌های رئیس جمهور کف مطالبات مازندرانی‌هاست

حرف‌های مردم مازندران پس از سخنرانی رئیس جمهور در ورزشگاه شهید متقی، که این سفر را سرآغاز تحولی قابل لمس با شروع حداقل 45 پروژه جدید با اعتباری بالغ بر 991 میلیارد تومان ذکر کردند، توام با رضایتمندی، قدری نیز آغشته به گلایه است.

کد خبر : 32598

تاریخ انتشار : 21/07/1394 - 02:10


وعده‌های رئیس جمهور کف مطالبات مازندرانی‌هاست

به گزارش خط امید بهشهر، جمعیتی که برای استقبال از حجت‌الاسلام حسن روحانی از نقاط مختلف مازندران به مرکز این استان آمده و شنونده سخنرانی وی در ورزشگاه شهید 

از رئیس جمهوری که بیشترین رأی خود را از مازندران گرفت، انتظار داریم مرد مردانه به این استان برسد و تنها دل ما را به حرف خوش نکند.
متقی بودند، فضایی را به‌وجود آوردند تا خبرنگاران بلاغ بتوانند با برخی از آنان به گفت‌گو بپردازند.

مرد میانسالی که خود را یک راننده معرفی کرد، گفت: من از محمودآباد آمده‌ام تا با حضور خود به رئیس جمهور علاوه بر خوش‌آمدگویی، بگویم که ما مازندرانی‌ها مهمان‌نواز و قدرشناس هستیم و از رئیس جمهوری که بیشترین رأی خود را از مازندران گرفت، انتظار داریم مرد مردانه به این استان برسد و تنها دل ما را به حرف خوش نکند.

خانمی که بچه کوچک خود را در آغوش داشت، اظهار کرد: از بابل با چند اتوبوس آمدیم تا به دکتر روحانی بگوئیم این رسم قدردانی از ما مازندرانی‌ها نبود که پس از دو سال به مازندران بیایند و آنهم سفری 12 ساعته.

وی ادامه می‌دهد: ما فکر می‌کردیم آقای 
این رسم قدردانی از ما مازندرانی‌ها نبود که پس از دو سال به مازندران بیایند و آنهم سفری 12ساعته.
رئیس جمهور حداقل در چند شهرستان بزرگ مازندران حضور بهم برساند و برای مردم به سخنرانی بپردازد، اما این اتفاق نیفتاد و انشاءالله نماینده‌های اعزامی ایشان مشکلات شهرهای استان را به اطلاع برسانند تا فکر جدی برای رفع این مشکلات بشود.

فرد دیگری که خود را مدیر دبیرستان از شهرستان بهشهر معرفی کرد، حضور خود و همکارانش در مراسم استقبال از رئیس جمهور را گامی برای ترغیب هیئت دولت به آشنایی هرچه بیشتر با معضلات و مشکلات مازندران و رفع دل نگرانی‌های جوانان و قشر فرهنگی این استان دانست.

دانشجویی از دانشگاه فنی بابل گفت: واقعاً ما 
مازندران نیازمند شدید به توجه جدی شخص رئیس جمهور در جبران عقب ماندگی‌های تاریخی است.
برای شنیدن تصمیمات آقای روحانی برای اقداماتی که قرار است موجب رشد و توسعه مازندران شود، در اینجا حاضر شدیم و خوشبختانه آقای رئیس جمهور کارهایی را که قرار است در مازندران ظرف امسال و حداکثر سال آینده انجام شود را اعلام کردند، هرچند که انتظارمان واقعاً بیشتر بود و همانطور که خودشان در سخنرانی امروز گفتند این سفر باید منشاء تحول در مازندران شود.

پیرزنی عصا به‌دست که از اهالی میاندورود است، سخنرانی رئیس جمهور را از آن جهت دلگرم‌کننده دانست که آقای روحانی برای ایجاد اشتغال و رفع دریای مشکلات قول‌هایی داد. 


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : وعده‌های رئیس جمهور کف مطالبات مازندرانی‌هاست

وعده‌های رئیس جمهور کف مطالبات مازندرانی‌هاست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر