صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر:

معرفی امیرآباد به عنوان بندرآزادمهمترین خواسته مردم شرق مازندران است

فرماندار بهشهر گفت : معرفی بندر امیرآباد به عنوان بندر آزاد تجاری مهم ترین خواسته مردم شرق مازندران است.

کد خبر : 32594

تاریخ انتشار : 21/07/1394 - 01:56


معرفی امیرآباد به عنوان بندرآزادمهمترین خواسته مردم شرق مازندران است

به گزارش خط امید بهشهر، محمدتقی نورزاد روز دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بهشهر که با حضور وزیر نیرو برگزار شد ، افزود : تمامی امکانات و بستر لازم برای تصویب ایجاد منطقه آزاد تجاری در شهرستان بهشهر فراهم است.
وی ادامه داد : بندرامیرآباد سومین بندر کشور و بزرگترین بندر شمال کشور است که یکهزار و 60 هکتار اراضی پشتیبانی دارد که به دو هزار و 120 هکتار قابل افزایش است و شرایط مناسب برای تبدیل شدن به منطقه آزاد در این منطقه وجود دارد.
فرماندار بهشهر گفت : بندرامیرآباد دارای کارخانه های متعدد با حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی است و صادرات و واردات مناسبی را دارد که با توجه به فراهم بودن زیرساخت های مختلف ، فراهم بودن امکانات موجود و همچنین با دارا بودن منطقه ویژه اقتصادی، امکانات بالقوه برای ایجاد منطقه ازاد تجاری را دارد.
وی همچنین تکمیل و آبگیری سد گلورد در شهرستان نکا را از دیگر خواسته های مهم مردم شرق مازندران برای تامین آب شرب و کشاورزی این منطقه اعلام کرد و اظهار داشت : با آبگیری این سد انقلابی عظیم در بخش کشاورزی ایجاد خواهد شد.
فرماندار بهشهر توجه به تامین آب آشامیدنی مناطق شهری و روستایی ، ساخت مجتمع های آبرسانی روستایی ، فاضلاب شهری و مسکن مهر شهرک امام ، بیمارستان 160 تختخوابی امام خمینی(ره) را هم از مطالبات مردم این شهرستان اعلام کرد.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : معرفی امیرآباد به عنوان بندرآزادمهمترین خواسته مردم شرق مازندران است

معرفی امیرآباد به عنوان بندرآزادمهمترین خواسته مردم شرق مازندران است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر