صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس:

سیل ۴۵۰ میلیارد ریال به بهشهر خسارت زد

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وقوع سیل در سه سال متوالی در بهشهر گفت: ۴۵۰ میلیارد ریال در این سیل به شهرستان خسارت واقع‌شده است.

کد خبر : 32593

تاریخ انتشار : 21/07/1394 - 01:35


سیل ۴۵۰ میلیارد ریال به بهشهر خسارت زد

به گزارش خط امید بهشهر، احمدعلی مقیمی شامگاه دوشنبه در نشست شورای اداری شهرستان بهشهر افزود: در این حوادث شش نفر از شهروندان ما جان خود را از دست دادند که در سایه اتحاد و همدلی، اکنون زیرساخت‌های مناسبی برای مهار سیلاب در بهشهر فراهم‌شده است.

مقیمی با اشاره به تکمیل سد گلورد نکا در سال جاری گفت: با تکمیل این سد و تزریق اعتبارات مناسب، تا پایان سال شاهد آبگیری این سد و رونق اقتصاد و اشتغال و کشاورزی در منطقه خواهیم بود و بخش اعظمی از دغدغه‌های مردم ما در حوزه آب شرب و کشاورزی رفع می‌شود.

وی گفت:‌ فاضلاب مسکن مهر، تسریع در ساخت پل بر روی سد گلورد برای تردد افراد در بیش از ۵۰ روستای بخش بهشهر، تسریع در حوزه بخش چهار قلعه، ارتقای گمرک بندر امیرآباد به اداره کل، احیا و مرمت آب‌بندان ها، برقراری مجدد سون‌آپ نفت در بهشهر، رفع مشکل سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در نقدینگی و سرمایه در گردش، حل جدی مشکل آب خلیل شهر، مصوب کردن مزار شهدای بهشهر، در دستور کار قرار دادن تهیه زباله‌سوز و... از مهم‌ترین مطالبات مردم ما در شهرستان بهشهر است.

فرماندار بهشهر نیز در سخنانی گفت: با توجه به نرخ بالای بیکاری در بهشهر، رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال و توجه به نقدینگی و سرمایه در گردش سرمایه‌گذاران از نیازهای مهم مردم است.

محمدتقی نورزاد اظهار داشت: برای ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری ۱۰ کارخانه تولیدی با ایجاد بیش از ۹ هزار فرصت شغلی در بهشهر در دست اقدام است که امیدواریم با حمایت از این سرمایه‌گذاران و تزریق سرمایه در گردش شاهد شکوفایی مناسب در این بخش باشیم.

وی گفت:  کمبود مشکل آب از مشکلاتی است که در بهشهر همچون سایر شهرهای شرق مازندران با آن روبرو هستیم و لذا باید برای رفع این مشکل چاره‌اندیشی شود که نیازمند اعتبارات مناسب برای اتمام پروژه‌های مجتمع‌های آب‌رسانی هستیم.

فرماندار بهشهر افزود: توجه به مشکل آب روستایی، فاضلاب شهری و روستایی، اتمام بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی امام و... از نیازهای مهم مردم شهرستان است.


منبع : مهر

 

  

دیدگاه شما در مورد : سیل ۴۵۰ میلیارد ریال به بهشهر خسارت زد

سیل ۴۵۰ میلیارد ریال به بهشهر خسارت زد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر