صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
وزیر نیرو در بهشهر خبر داد؛

اختصاص 35میلیاردريال برای آب شرب بهشهر، خلیل‌شهر و نکا

وزیر نیرو گفت: برای برطرف شدن مشکل آب شرب سه شهرستان بهشهر، نکا و خلیل‌شهر 35 میلیاردريال تخصیص داده شده است و برای بلند مدت نیز از سد گلورد به نکا و بهشهر و گلوگاه آب می‌رسد.

کد خبر : 32591

تاریخ انتشار : 20/07/1394 - 21:58


اختصاص 35میلیاردريال برای آب شرب بهشهر، خلیل‌شهر و نکا

به گزارش خبرنگار خط امید، جلسه شورای اداری شهرستان بهشهربا حضور حمید چیت‌چیان وزیر نیرو و نماینده سفر استانی رییس جمهور به مازندران در شرق استان در سالن اجتماعات رستوران هشت بهشت عباس آباد برگزار شد.

حمید چیت‌چیان در این جلسه اظهار داشت: استان مازندران استانی سرشار از استعدادها و نعمت‌های الهی است که با برنامه‌ریزی و استفاده درست از این استعدادها، امید است خدمات شایسته و ارزنده‌ای به مردم منطقه عرضه کنیم.

وی با بیان اینکه سد گلورد 75 درصد پیشرفت دارد افزود: واحدهای یک وسه از پنج واحد عمرانی سد گلورد به بهره‌برداری رسیده و دو واحد چهار و پنج نیز در حال انجام می‌باشد، واحد عمرانی ۲ نیز با سطحی برابر با ۱۰ هزار هکتار بزودی به بهره برداری می‌رسد که به تنهایی می‌تواند باعث تحول اقتصادی در این منطقه باشد.

وزیر نیرو با اشاره به اینکه چند سد دیگر از جمله سد البرز و هراز در برنامه داریم خاطرنشان کرد: وزارت نیرو توجه خاصی به آب‌بندها که یکی از شیوه‌های سنتی ذخیره آب در گیلان و مازندران از دیر باز بوده، دارد که بدون ضرر زدن به محیط زیست، برای آب‌رسانی به زمین‌های کشاورزی مفید است.

چیت‌چیان عنوان کرد: برای برطرف شدن مشکل آب شرب سه شهرستان بهشهر، نکا و خلیل‌شهر 35 میلیاردريال تخصیص داده شده است و برای بلند مدت نیز از سد گلورد به نکا و بهشهر و گلوگاه آب می‌رسد.

نماینده رئیس جمهور در شرق مازندران گفت: اجرای شبکه‌های فاضلاب و تصفیه خانه جزء ضروری ترین مسایل از نظر زیست محیطی و بهداشتی است که نیاز به پروژه‌های آبرسانی و شبکه‌های فاضلاب بسیار گسترده است و هرچه زمان می‌گذرد هزینه‌ها روز به روز در حال افزایش می باشد که منابع دولت برای این طرح‌ها کافی نیست. 

  

دیدگاه شما در مورد : اختصاص 35میلیاردريال برای آب شرب بهشهر، خلیل‌شهر و نکا

اختصاص 35میلیاردريال برای آب شرب بهشهر، خلیل‌شهر و نکا

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر