صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
قهر استانداری مازندران با رسانه‌ها

آقای استاندار! رسانه‌ها تا کی باید روابط عمومی استانداری را تحمل کنند؟

سفر هیئت دولت در حالی در مازندران قرار است انجام شود که مدتی است بسیاری از جلسات استانداری بدون حضور رسانه‌ها برگزار می‌شود.

کد خبر : 32517

تاریخ انتشار : 20/07/1394 - 09:42


آقای استاندار! رسانه‌ها تا کی باید روابط عمومی استانداری را تحمل کنند؟

به گزارش خط امید بهشهر، در حالی مازندران امروز میزبان رئیس جمهور است که رسانه‌ها و مردم در جریان اقدامات و تحرکات استانداری برای نحوه میزبانی از رئیس جمهور نیستند.

هرچه به سفر رئیس جمهور به مازندران نزدیک می‌شویم، میزان تعامل مسئولان استانداری مازندران با رسانه‌ها کاهش می‌یابد، به حدی که از زمان مطرح شدن قطعی حضور رئیس جمهور به مازندران روابط عمومی استانداری مازندران بسیاری از برنامه‌هایی که قبلاً با حضور استاندار و یا مسئولان استانی در استانداری برگزار می‌شد را به‌صورت جسته و گریخته اطلاع‌رسانی می‌کرد.

ولی با مطرح شدن حضور رئیس جمهور به مازندران احساس می‌شود که مسئولان روابط عمومی و یا خود مسئولان ارشد استانداری با رسانه‌ها قهر کردند و مدت بسیار زیادی است که پای خبرنگاران به استانداری مازندران باز نشد.

البته موضوع عدم دعوت از رسانه‌های استان مازندران در استانداری از زمان حضور ربیع فلاح در استانداری به‌صورت جدی در برنامه کاری قرار گرفت و مسئول روابط عمومی استانداری مازندران کمتر تلاش کرد با رسانه‌ها ارتباط برقرار کند و این روند در حال حاضر و در زمان سفر رئیس جمهور به استان نیز حالت جدی‌تر به خود گرفت تا جایی که اینکه با وجود حدود 10 روز از آخرین دعوت‌نامه‌ای که برای حضور رسانه‌ها بر روی سایت استانداری درج شد، مربوط به 24 شهریور ماه بود.

اما سئوال این است که واقعا آیا از تاریخ 24 شهریور ماه به بعد جلسه‌ای در استانداری مازندران برگزار نشد که نیاز باشد مردم در جریان امور قرار گیرند، افکار عمومی این روزها مشتاق هستند که واقعاً مسئولان استانداری چه درخواستی از رئیس جمهور در زمان سفر به مازندران دارند و اصلاً مسئولان استان چه برنامه‌ای را برای حضور رئیس جمهور در استان تدارک دیدند.

این درحالی بود که سفرهای قبلی مسئولان به‌ویژه هیئت دولت مصوبات سفرهای قبلی در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گرفت و حتی مسئولانی استانی نشست‌هایی را با رسانه‌ها، نخبگان و تشکل‌های مردمی برگزار می‌کردند.

از طرفی ظاهراً فرمانداران شهرستان‌ها هم چندان اختیار برای اطلاع‌رسانی، بیان مشکلات و درخواست‌ها در اختیار ندارند و این عدم همکاری در حالی از سوی متولیان دولت در استان مطرح است که مسئولان استانی در جشنواره مدیران پاسخگو دولت و خودشان را به‌عنوان دولت پاسخگو مطرح کردند.

نکته آخر اینکه بسیاری از اصحاب رسانه برای پوشش برنامه‌های سفر با اما و اگرهای مواجه هستند و از هر سو اطلاعیه‌هایی برای نحوه پوشش رسانه‌ای سفر صادر می‌شود و استانداری مازندران نیز کمتر درباره نحوه حضور رسانه‌ها اطلاعیه و خبری صادر کرد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : آقای استاندار! رسانه‌ها تا کی باید روابط عمومی استانداری را تحمل کنند؟

آقای استاندار! رسانه‌ها تا کی باید روابط عمومی استانداری را تحمل کنند؟

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر