صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

دستور پیامکی مسئولان برای حضور مینی‌بوسی و اتوبوسی مردم در استقبال از رئیس جمهور!

یکی از این شیوه‌های جمع‌آوری هوادار دولت اعتدال، پیامک مدیران استانی به برخی از اعضای ذی‌نفوذ خود در روستاها است که خواستار اعزام مردم در قالب یک کاروان مینی‌بوسی از هر روستا هستند.

کد خبر : 32515

تاریخ انتشار : 20/07/1394 - 09:45


دستور پیامکی مسئولان برای حضور مینی‌بوسی و اتوبوسی مردم در استقبال از رئیس جمهور!

به گزارش خط امید بهشهر، شنیده‌ها از آن حکایت می‌کند که در پس سفر رئیس جمهور به مازندران برای آنکه بتوانند جمعیت بیشتری را در استادیوم شهید متقی ساری دور هم جمع کنند به شیوه‌های متفاوتی توسل کرده‌اند.

بر اساس این شنیده‌ها، یکی از این شیوه‌های جمع‌آوری هوادار دولت اعتدال، پیامک مدیران استانی به برخی از اعضای ذی‌نفوذ خود در روستاها است که خواستار اعزام مردم در قالب یک کاروان مینی‌بوسی از هر روستا هستند.

به گفته منابع آگاه، ترس از عدم حضور پرشور مردم در ساری موجب شده است تا مسئولان دولتی در استان و شهرستان دست به دامن مردم شوند و در لنزهای دوربین شور و شوق زیادی از حضور دولت اعتدال ایجاد شود.

بر اساس این شنیده‌ها به برخی از مسئولان محلی نیز تاکید شده است تا از زمان حرکت از شهرستان و حضور در ساری تصاویری تهیه شود تا تائیدی بر صحت حضورشان در آن مراسم باشد.

همچنین به گفته منابع آگاه برخی از مسئولان دولتی در فریدونکنار به ادارات و نهادهای این شهرستان برای پررنگ جلوه دادن حضور هیئت دولت در مازندران دستور داده‌اند تا بنرهایی با عنوان «ستاد استقبال مردمی» در فریدونکنار نصب شود.

با توجه به هزینه‌های بسیار زیادی که در مازندران و فریدونکنار برای نصب بنر خوش‌آمدگویی و عرض ارادت به دولت صورت گرفته است، باید دید حضور هیئت دولت در استان مازندران و به ویژه فریدونکنار چه تاثیری بر روند خدمت‌رسانی و رشد، پیشرفت و آبادانی این شهرستان می‌گذارد.


منبع : بلاغ

 

 

  

دیدگاه شما در مورد : دستور پیامکی مسئولان برای حضور مینی‌بوسی و اتوبوسی مردم در استقبال از رئیس جمهور!

دستور پیامکی مسئولان برای حضور مینی‌بوسی و اتوبوسی مردم در استقبال از رئیس جمهور!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر