صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

کارخانه کمپوست بهشهر در سفر رییس جمهوری افتتاح می شود

فرماندار بهشهر گفت که کارخانه کمپوست این شهرستان به عنوان پایلوت مازندران با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور همزمان با سفر رییس جمهوری و کاروان تدبیر و امید بهره برداری می شود.

کد خبر : 32512

تاریخ انتشار : 20/07/1394 - 09:25


کارخانه کمپوست بهشهر در سفر رییس جمهوری افتتاح می شود

به گزارش خط امید بهشهر، محمدتقی نورزاد افزود : با توجه به این که پیش از این شهرهای دیگر مازندران هم برای ساخت کارخانه کمپوست وارد عمل شده و ناموفق بودند ، کارخانه بهشهر به عنوان پایلوت مازندران انتخاب شده است.
وی به حضور معصومه ابتکار به عنوان نماینده اعزامی رئیس جمهوری در شرق مازندران اشاره کرد و گفت : این کارخانه به محوریت بهشهر با همکاری شهرداری های بهشهر ، نکا ، گلوگاه، خلیل شهر و رستمکلا با هزینه 91 میلیارد ریالی ساخته و آماده بهره برداری شده است.
او ظرفیت کارخانه کمپوست بهشهر را 250 تن در روز اعلام کرد و افزود : 46 میلیارد ریال از هزینه ساخت این کارخانه از محل اعتبارات داخلی و 45 میلیارد ریال از اعتبارات استانی تامین شده است.
فرماندار بهشهر نبود جاده مناسب را از مشکلات راه اندازی کارخانه کمپوست معرفی کرد و گفت که با هماهنگی انجام شده و با 20 میلیارد ریال هزینه ، جاده منتهی به کارخانه آسفالت شده است.
وی تنها مشکل باقی مانده کارخانه را نبود دستگاه ریجکت برشمرد و افزود : بعد از افتتاح و بهره برداری از این کارخانه و در زمان استفاده از کمپوست، این دستگاه هم عملیاتی می شود.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : کارخانه کمپوست بهشهر در سفر رییس جمهوری افتتاح می شود

کارخانه کمپوست بهشهر در سفر رییس جمهوری افتتاح می شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر