صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

سیزدهمین دوره رقابت های کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد، دی ماه امسال در بهشهر برگزار می شود

رییس هیات کشتی شهرستان بهشهر گفت: سیزدهمین دوره رقابت های کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد، دی ماه امسال در بهشهر برگزار می شود.

کد خبر : 32511

تاریخ انتشار : 20/07/1394 - 09:08


سیزدهمین دوره رقابت های کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد، دی ماه امسال در بهشهر برگزار می شود

به گزارش خط امید بهشهر، شهرام جعفری با اعلام این خبر اظهار کرد: دست اندرکاران هیات کشتی بهشهر جلسات اولیه مربوط به برگزاری مطلوب این مسابقات را برگزار کرده اند و نقاط قوت و ضعف مسابقات سال های گذشته در این نشست ها مورد بررسی قرار گرفت.
وی افزود: این رقابت ها از لحاظ فنی جایگاه خود در میان کشتی جوانان کشور را پیدا کرده که حضور مدعیان اصلی اوزان مختلف این رقابت ها، بیانگر اهمیت فراوان این مسابقات در میان اهالی کشتی است . 
جعفری گفت: بررسی نام کشتی گیران شرکت کننده در دوره های گذشته مسابقات کشتی شهید هاشمی نژاد نشان می دهد، تعداد زیادی از نفرات مدعی فعلی کشتی آزاد بزرگسالان در این رقابت ها کشتی گرفته اند که این کارنامه درخشان، لزوم توجه بیشتر مسئولان به برگزاری مطلوب این مسابقات را بیشتر می کند .
وی ادامه داد: هیات کشتی بهشهر از مدتی پیش، تدارک برگزاری مطلوب این رقابت ها را دیده و امیدوار است با حمایت مادی و معنوی مسئولان استانی و کشوری بتواند امسال ، میزبانی به مراتب بهتری در مقایسه با سال های قبل انجام دهد .
رییس هیات کشتی شهرستان بهشهر گفت: زمان دقیق برگزاری این مسابقات بین المللی منوط به اعلام آن توسط فدراسیون کشتی است. 
دوازدهمین دوره رقابت های کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد بهشهر در دی ماه سال گذشته با حضور 14 تیم داخلی و خارجی به مدت 2 روز در بهشهر برگزار شد . 


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : سیزدهمین دوره رقابت های کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد، دی ماه امسال در بهشهر برگزار می شود

سیزدهمین دوره رقابت های کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد، دی ماه امسال در بهشهر برگزار می شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر