صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مازنی ها شکوه همدلی و همیاری ملت و دولت را متجلی می سازند

استاندار و نماینده ولی فقیه در مازندران از آحاد مردم برای استقبال از رئیس جمهوری و هیات دولت دعوت کردند.

کد خبر : 32413

تاریخ انتشار : 19/07/1394 - 18:50


مازنی ها شکوه همدلی و همیاری ملت و دولت را متجلی می سازند

به گزارش خط امید بهشهر، ربیع فلاح و آیت الله نورالله طبرسی در آستانه سفر رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید به مازندران در پیام مشترکی با تاکید بر اینکه مازنی ها شکوه همدلی و همیاری ملت و دولت را متجلی می سازند،از مردم برای استقبال از سفر استانی دولت و حضور در سرسرای ورزشی شهید متقی ساری محل سخنرانی دکتر روحانی دعوت بعمل آوردند.
در این پیام مشترک تاکید شده است : پاییز طبیعت با حضور مردی از جنس عقلانیت، تدبیر و امید در سرزمین علویان و موطن سرداران شهید، به بهار شکفتن بدل می شود و کاروان خدمت و تلاش، مژده آبادانی را یا خود همراه می آورد و سرزمین تشیع و پناهگاه آل الله (ع) با قدوم رئیس جمهوری محبوب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، روحانی مجاهد و خردمند، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، آکنده از نشاط و امید خواهد شد.
مردم مازندران که نخستین نوید گر پیروزی دکتر حسن روحانی در حماسه سیاسی سال 92، انتخابات ریاست جمهوری بودند در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت با استقبال بی نظیر از رئیس جمهوری محترم و کاروان تدبیر و امید، شکوه همدلی و همیاری ملت و دولت را متجلی می سازند.
آنان از آحاد مردم شهید پرور و ولایتمدار مازندران و اقشار مختلف، اساتید، معلمان، دانشگاهیان، فرهنگیان، کشاورزان، اصناف و بازاریان، روحانیون، شهروندان، روستاییان و خانواده های معظم شهدا و جانبازان، برای حضور در مراسم استقبال از ریاست جمهوری اسلامی ایران و کاروان تدبیر و امید،دعوت کردند.
استاندار و نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کردند: مردم با حضور گسترده و پرشور خود، علاوه بر اینکه دولت تدبیر و امید و تشنگان خدمت و تلاش را در پیگیری مجدانه سیاست ها و برنامه های سازندگی و عمران کشور دلگرمی و امید ببخشند، جلوه ای ممتاز از رابطه صمیمیانه و گرم مردم و مسئولان را نیز به رخِ بدخواهان نظام اسلامی بکشند.
رئیس جمهوری و هیات دولت فردا دوشنبه به مازندران سفر می کنند.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : مازنی ها شکوه همدلی و همیاری ملت و دولت را متجلی می سازند

مازنی ها شکوه همدلی و همیاری ملت و دولت را متجلی می سازند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر