صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

رکورد کشوری مسابقات سازه‌های ماکارونی شکسته شد

رکورد کشوری مسابقات سازه‌های ماکارونی که در دانشگاه صنعتی بابل برگزار می‌شد، شکسته شد.

کد خبر : 32402

تاریخ انتشار : 19/07/1394 - 13:44


رکورد کشوری مسابقات سازه‌های ماکارونی شکسته شد

به گزارش خط امید بهشهر، ابوالفضل رنجبرنوعی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در مراسم اختتامیه این مسابقات ضمن تشکر و قدردانی از برگزارکنندگان و شرکت‌کنندگان مسابقات سازه‌های ماکارونی، اظهار کرد: این رقابت ها علاوه بر کسب تجربه برای دانشجویان، زمینه خوبی را برای حرفه‌آفرینی و اشتغال فراهم و آنها را برای انجام اموری بزرگ‌تر و مهم‌تر در جامعه آماده می‌کند.

در ادامه مهندس تورج نائیج‌پور رئیس نظام مهندسی ساختمان مازندران با تشکر و قدردانی از برگزارکنندگان دومین دوره مسابقات سازه‌های ماکارونی، گفت: یکی از نکات مهم جهان امروز، خلاقیت است.

وی ادامه داد: ما شغل موفق نداریم بلکه انسان‌های موفق داریم، تلاش و کوشش انسان ها باعث می شود تا آن ها یاد بگیرند که چگونه کار کنند و خلاق باشند، مسابقه سازه ماکارونی رقابتی با ریسک بسیار بالاست و تمرین بسیار زیادی را می‌طلبد.

16 تیم در گرایش هدفمند و 19 تیم در گرایش راندمانی به رقابت پرداختند که در گرایش هدفمند تیم غیاث‌الدین از دانشگاه غیاث‌الدین جمشید کاشانی با وزن سازه 53.75 گرم اول شد، تیم آنیس از دانشگاه آل‌طه با وزن سازه 65.54 گرم دوم و تیم دانشگاه آزاد خمینی‌شهر با وزن سازه 54.884 گرم سوم شد و هر سه تیم رکورد کشوری را جابجا کردند.

در گرایش راندمانی تیم کینو از دانشگاه آزاد اسلام‌شهر با راندمان 811.649 اول شد، تیم پادراکارا از دانشگاه سما اسلام‌شهر با راندمان 743.895 دوم و تیم تراس از دانشگاه آزاد دزفول با راندمان 688.00 سوم شد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : رکورد کشوری مسابقات سازه‌های ماکارونی شکسته شد

رکورد کشوری مسابقات سازه‌های ماکارونی شکسته شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر