صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
به‌دلیل پسروی دریای مازندران

تالاب میانکاله خشک شد

مدیرکل محیط زیست مازندران با اشاره به خشک شدن تالاب میانکاله به‌دلیل پسروی دریای مازندران، گفت: رودخانه‌ها باید ساماندهی شوند و دولت تدبیر و امید هم باید از بروز معضلات بیشتر در این حوزه جلوگیری کند.

کد خبر : 32401

تاریخ انتشار : 19/07/1394 - 13:40


تالاب میانکاله خشک شد

به گزارش خط امید بهشهر، ناصر مهردادی با اشاره به خشک شدن تالاب میانکاله به‌دلیل پسروی دریای مازندران، اظهار کرد: رودخانه‌ها باید ساماندهی شوند و دولت تدبیر و امید هم باید از بروز معضلات بیشتر در این حوزه جلوگیری کند.

وی ایجاد تصفیه‌خانه فاضلاب برای شهرهای مهم مازندران را حائز اهمیت دانست و افزود: در مرحله نخست بعضی از شهرها را لیست کردیم و با دستگاه‌های مرتبط نشست‌های مختلفی داشتیم.

مدیرکل محیط زیست مازندران بیان کرد: بحث مورد اهمیت دیگر، تنفس دادن به جنگل به‌مدت 5 تا 10 سال است تا تنوع گونه‌های درختی به جنگل‌های شمال کشور برگردد و نگرانی‌هایی از قبیل جاری شدن سیلاب نیز کاهش یابد.

این مسئول ادامه داد: یکی از چالش‌های استان در حوزه زیست‌محیطی پسماند است که امیدواریم با حضور دولت در مازندران، این مشکل مرتفع شود.

مهردادی در پایان گفت: مردم شریف کشور در طول سال‌های تحریم و فشارهای مختلف اقتصادی همواره ایستادگی کرده، پشتیبان نظام بودند و امروز امیدوار هستند که با حفظ اقتدار نظام، این تحریم‌ها شکسته و برداشته شود و مشکلات ناشی از تحریم‎ها که جامعه را دچار گرفتاری‌هایی کرده است، رفع شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : تالاب میانکاله خشک شد

تالاب میانکاله خشک شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر