صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر :

برای اتمام کامل پروژه سد گلورد 23.5 میلیارد تومان اعتبار لازم است

ایلنا: فرماندار بهشهر گفت: کانال های سد گلورد به اتمام رسیده و برای اتمام کامل این پروژه 23.5 میلیارد تومان دیگر اعتبار لازم است؛ اگرچه در مجموع برای این پروژه 500 میلیارد تومان اعتبار لازم بود.

کد خبر : 32399

تاریخ انتشار : 19/07/1394 - 13:32


برای اتمام کامل پروژه سد گلورد 23.5 میلیارد تومان اعتبار لازم است

به گزارش خط امید بهشهر، فرماندار شهرستان بهشهر در نشست با نخبگان این شهرستان که امروز در فرمانداری برگزار شد اظهار کرد: با توجه به مشکلات حاضر ، همواره افکار و طرح های جدید که با معیارهای کارشناسانه بررسی شده باشند برای توسعه ی این شهر بکار می بریم و پذیرای این  ایده ها و اندیشه های نو هستیم.

محمدتقی نورزاد با اشاره به اینکه علمای بزرگی چون آیت الله جباری ، آیت الله رحمانی ، آیت الله ایازی و.. افزود : بهشهر همواره مهد علم وفقاهت است و  حوزه های علمیه  در این شهر سابقه ای بیش از هزار سال دارند.

وی با اشاره به سفر هیات ریاست جمهوری به مازندران اشاره کرد: سد گلورد ، منطقه ی آزاد امیرآباد ، بیمارستان 160 تختخوابی ، فاضلاب شهرک مسکونی امام خمینی (ره ) ، کارخانه ی کمپوست از اولویت های مهم بهشهر می باشند.

فرماندار شهرستان بهشهر در خصوص سد گلورد گفت : کانال های  سد گلورد به اتمام رسیده و برای اتمام کامل این پروژه 23.5 میلیارد تومان دیگر اعتبار لازم است اگرچه در مجموع برای این پروژه 500 میلیارد تومان اعتبار لازم بود.

نورزاد تصریح کرد: تمام شدن سد گلورد ؛ انقلاب کشاورزی و اقتصادی مهمی برای مردم منطقه ی شرق است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهشهر گفت: در بحث میانکاله ، آبزی پروری و پرورش ماهی ، 23 شرکت تعاونی در منطقه مشغول به فعالیت می باشند.

نورزاد با بیان اینکه در میانکاله شرایط پرورش میگو نیز وجود دارد افزود: اما هنوز از لحاظ تخصصی ، علمی از فضای موجود برای پرورش آن استفاده نکردیم.

وی با اشاره به اینکه بر اساس آمارها 2 سال گذشته ، در بخش کشاورزی 500 میلیارد تومان به صورت ناخالص و 170 میلیارد تومان به صورت خالص در امد داشتیم که در واقع آنچه که اقتصاد شهرستان را می چرخاند کشاورزی است. 

  

دیدگاه شما در مورد : برای اتمام کامل پروژه سد گلورد 23.5 میلیارد تومان اعتبار لازم است

برای اتمام کامل پروژه سد گلورد 23.5 میلیارد تومان اعتبار لازم است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر