صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر:

وزیرنیرو به عنوان نماینده ویژه رییس جمهوربه شرق مازندران سفرمی کند

فرماندار بهشهر گفت: وزیر نیرو به عنوان نماینده ویژه رییس جمهور در شرق مازندران انتخاب شده است که بازدید از سد گلورد و کانال های مختلف در این سفر یک روزه توسط وزیر نیرو انجام می شود.

کد خبر : 32398

تاریخ انتشار : 19/07/1394 - 13:15


وزیرنیرو به عنوان نماینده ویژه رییس جمهوربه شرق مازندران سفرمی کند

به گزارش خط امید بهشهر، محمدتقی نورزاد، افزود: وزیر نیرو در قالب سفر کاروان تدبیر و امید به استان مازندران بعنوان نماینده ویژه رییس جمهور ضمن سفر به شهرستان های بهشهر، نکا و گلوگاه در جلسات شورای اداری شرکت خواهد کرد و از پروژه های مرتبط با حوزه مسولیت خود بازدید دارد.
وی افزود: برنامه های وزیر نیرو به عنوان نماینده ویژه رییس جمهور در شرق مازندران از طریق ویدئو کنفرانس دنبال می شود تا مراحل چگونگی ساخت سد گلورد، اعتبارات و کانال ها بررسی شود.
فرماندار بهشهرهمچنین با بیان اینکه براساس اعلام استانداری مازندران، معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست و وزیر راه و شهرسازی از جمله وزرای اختصاصی برای شهرستان بهشهر هستند، یادآور شد: امیدواریم با حضور این وزرا، مردم این شهرستان به حق و مطالبه واقعی خود برسند.
نورزاد ادامه داد: درخواست های متعددی برای افتتاح پروژه های مختلف در شهرستان بهشهر ارائه شده که براساس آخرین اعلام مسئولان استانی، افتتاح کارخانه کمپوست، اسکله بندرامیرآباد و کانال سد گلورد در دستور کار قرار گرفت.
وی گفت: پیگیری ایجاد منطقه آزاد تجاری در بندرامیرآباد، اصلاح ورودی و خروجی بهشهر، توجه به آثار تاریخی و اولویت قرار دادن گردشگری، توجه به تله کابین، آزادسازی میانکاله برای گردشگران، تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی بهشهر و رایزنی برای راه اندازی سایت میگو در شمال بهشهرو... از درخواست های مردمی در این سفر است.
دکتر روحانی رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت قرار است روز دوشنبه 20 مهر ماه مهمان مردم استان مازندران باشند.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : وزیرنیرو به عنوان نماینده ویژه رییس جمهوربه شرق مازندران سفرمی کند

وزیرنیرو به عنوان نماینده ویژه رییس جمهوربه شرق مازندران سفرمی کند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر