صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر ثبت‌احوال بهشهر اعلام کرد

صدور 7200 فقره کارت هوشمند ملی در بهشهر

مدیر ثبت‌احوال شهرستان بهشهر، گفت: از اواخر سال 92 تاکنون، 7 هزار و 200 فقره کارت هوشمند ملی برای متقاضیان بهشهری صادر شده است.

کد خبر : 32397

تاریخ انتشار : 19/07/1394 - 13:29


صدور 7200 فقره کارت هوشمند ملی در بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر، عباس حسین‌شهیدی اظهار کرد: به منظور سهولت در ارائه خدمات مربوط به ثبت‌احوال، سومین ایستگاه دریافت کارت هوشمند ملی در بهشهر افتتاح شد.

وی با بیان اینکه دو ایستگاه قبلی در ادارات پست و ثبت‌احوال شهرستان بهشهر نیز براساس روال مشغول خدمات‌رسانی هستند، افزود: ایستگاه جدید در دفتر پیشخوان خدمات دولت، در خیابان شهید باهنر جنب اداره پست شهرستان بهشهر واقع بوده و خدمات صدور کارت هوشمند ملی از سوی آن، زیر نظر اداره ثبت‌احوال است.

مدیر اداره ثبت‌احوال شهرستان بهشهر بیان کرد: متقاضیان کارت هوشمند ملی ابتدا باید به آدرس الکترونیکی ثبت‌احوال به نشانی www.ncr.ir مراجعه و درخواست خود را در یکی از سه ایستگاه صدور کارت هوشمند ملی در شهرستان بهشهر ثبت و جهت انجام سایر مراحل دریافت نیز به این مراکز مراجعه کنند.

حسین‌شهیدی با اشاره به آغاز طرح صدور کارت ملی هوشمند از بهمن‌ماه 92، اظهار کرد: از آن زمان تاکنون، 7 هزار و 200 فقره کارت ملی هوشمند برای مردم شهرستان بهشهر صادر شده است.

وی در پایان ضمن تشویق شهروندان به دریافت کارت هوشمند ملی، گفت: امضای دیجیتال، شناسایی و تصدیق هویت سه کاربرد این کارت هستند که آن را به یک نرم‌افزار کوچک برای انجام فعالیت‌های مختلف اداری تبدیل کرده و به دلیل داشتن اثر انگشت و امضای دیجیتال، امکان سوء‌استفاده از آن بسیار اندک است.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : صدور 7200 فقره کارت هوشمند ملی در بهشهر

صدور 7200 فقره کارت هوشمند ملی در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر