صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
علی رهنما در گفتگو باخط امید بهشهر؛

برای هر بازی برنامه خاصی داریم

علی رهنما گفت : هر بازی حکم یک فینال را دارد و برای هر بازی برنامه خاصی داریم.

کد خبر : 3236

تاریخ انتشار : 07/07/1392 - 01:20


برای هر بازی برنامه خاصی داریم

هفته چهارم لیگ برتر به نوعی هفته تساوی ها بود. در یکی از زیبا ترین و فنی ترین مسابقات این هفته شهرداری ساوه در ورزشگاه فجر و در حضور بالغ بر ۲۴۰۰ تماشاگر پرشور  به تساوی ۲-۲- مقابل منصوری قرچک رضایت داد.
علی رهنما بازیکن بهشهری شهید منصوری قرچک در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر گفت: بازی خیلی مشکلی بود بازی کردن جلوی 2400 تماشاچی که کنار زمین هستند، خیلی سخت است. حتی باید بگم در بعضی از صحنه ها آنقدر جو سالن وحشتناک بود که صدای مربی را نمیشنیدیم. جو سالن ساوه شبیه سالن سید رسول شده و بردن تیمی که چنین تماشاچیانی دارد کار هر تیمی نیست.
وی افزود: با شناختی که از آقا سید و بازیکنان تیم شهرداری داشتم فکرش رو میکردم که بازی سختی باید داشته باشیم. ولی در بعضی مواقع مواردی پیش می‌آید که مانع پیروزی تیم می‌شود. امیدوارم هرچه زود این موانع از سر راه بردشته شود.
 رهنما اظهار داشت: در ادامه مسابقات باید بهتر بازی کنیم و قطعا تمام تلاشمان را به کار خواهیم گرفت. هر بازی حکم یک فینال را دارد. برای هر بازی برنامه خاصی داریم. برای قهرمانی باید با تمام توان به مصاف حریفان برویم و قطعاً این کار را خواهیم کرد.
بازیکن منصوری قرچک در مورد به ثمر رسیدن گلهای بازی گفت: گل اول بازی را تیم ساوه روی یک ضربه ایستگاهی زد که به نظرم در جایگیری در دیوار دفاعی  اشتباه کرده بودیم و در ادامه احمد ملا علی بازی رو به تساوی کشاند و دقایقی بعد بازیکن شهرداری از زمین اخراج شد و تیم ما هم صاحب یک ضربه پنالتی شد. یکی از مواردی که گفتم مانع پیروزی می شود یکیش این است. گلر ساوه در دو مرحله ضربه پنالتی احمد ملا علی را گرفت و بعد از اون هم نتونستیم با وجود 4 نفره بودن تیم شهرداری گلی به این تیم بزنیم.
وی گفت: در دقایق پایانی هم روی ضد حمله گل دوم رو خوردیم و بازی با همین نتیجه در نیمه اول به پایان رسید.
رهنما افزود: در شروع نیمه دوم با پاسی که دادم  آقا حمید گل تساوی رو زد و در ادامه هم دو تیم موقعیت هایی داشتند که با بی دقتی و سیو دروازه بان ها بازی با همان نتیجه 2-2 پایان یافت.
علی رهنما در مورد تیم شهرداری ساوه عنوان داشت: شهرداری تیم خیلی خوبی هستند ضمنا شما باید به این تیم مازیار امیر خانلو و احسان زحمتکش رو هم اضافه کنید. قدرت واقعی این تیم با این بازیکن ها بیشتر خواهد شد. شهرداری امسال جزء تیم های بالا جدولی خواهد بود و فکر نکنم در ساوه به راحتی به تیمی امتیاز  بده
به گزارش خط امید بهشهر ، گل دوم منصوری قرچک روی حرکت زیبا و تماشایی و پاس علی رهنما بدست آمد. 

  

دیدگاه شما در مورد : برای هر بازی برنامه خاصی داریم

برای هر بازی برنامه خاصی داریم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر