صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر خواستار شد:

امداد رسانی ها به حادثه دیدگان تسریع شود

فرماندار بهشهر خواستار تسریع کمک ها به حادثه دیدگان شد.

کد خبر : 3233

تاریخ انتشار : 06/07/1392 - 17:11


امداد رسانی ها به حادثه دیدگان تسریع شود

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر جلسه ستاد بحران سیل بهشهر ساعت 7 صبح روز شنبه در سالن جلسه فرمانداری بهشهر با حضور مسئولین شهرستان  برگزار شد.

تقی نورزاد فرماندار بهشهر در جلسه ستاد بحران سیل بهشهر گفت:در سیل بهشهر بر اثر بارندگی روزهای گذشته راه افتاده است خوشبختانه تلفات جانی نداشتیم ولی در حدود 200 منزل دچار حادثه شده است که 150 منزل  روستایی و 50 منزل شهری بوده است.

فرماندار بهشهر افزود:اولین اقدام صورت گرفته بازگشایی جاده هایی که بر اثر بارندگی بسته شده است بود تا بتوانیم امکانات و وسایل امداد رسانی را به محل حادثه اعزام کنیم که این کار در اولین فرصت انجام شده است.

تقی نورزاد گفت:متاسفانه خسارت دیدگان سیل اخیر اکثرا از افراد کم درآمد جامعه بودند که باید تلاش همه جانبه صورت گیرد تا اعتبارات لازم جذب شود و در اختیار این افراد قرار گیرد.

نورزاد فرماندار ادامه داد:در شهرستان هم بخشی از زیر ساخت ها مانند پل و جاده ها تخریب شده است،و در حوزه کشاورزی هم بخشی از محصولات مانند شالی که در زیر زمین ها انبار شده است دچار آبگرفتگی شده است  شالیکوبی ها بدون نوبت این شالی ها را به خشک کن ببرند تا بیش ازاین آسیب نبیند.

تقی نورزاد فرماندار خواستار شد:کمک های اولیه و کمک های نقدی در اسرع وقت  در اختیار خسارت دیدگان قرار گیرد.

" تصاویر سیل" 

  

دیدگاه شما در مورد : امداد رسانی ها به حادثه دیدگان تسریع شود

امداد رسانی ها به حادثه دیدگان تسریع شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر