صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
تکرار ادعاهای گذشته در همایش بین‌المللی صنعت و تجارت

روحانی: از رکود خارج شدیم، اما دوباره ممکن است به رکود بازگردیم

رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه هدف دولت رسیدن به تورم یک رقمی است گفت: سال گذشته شاهد رشد اقتصادی بودیم، بنابراین از رکود خارج شدیم، اما دوباره ممکن است به رکود بازگردیم.

کد خبر : 32327

تاریخ انتشار : 18/07/1394 - 10:00


روحانی: از رکود خارج شدیم، اما دوباره ممکن است به رکود بازگردیم

به گزارش خط امید بهشهر، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز در همایش بین‌المللی صنعت و تجارت، گفت: تحریم‌ها به زودی از جلوی پای فعالان اقتصادی ما برداشته خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه شاهد استقبال از فضای سودآور فعالیت اقتصادی در ایران در سطح جهان هستیم، افزود: یکی از مدیران معروف اقتصادی آمریکا از من می‌خواست دولت آمریکا را تشویق کنیم تا موانع پیش روی آنها را بردارد.

روحانی خاطرنشان کرد: هیچ وقت ایران مانع حضور سرمایه‌گذاران آمریکایی در ایران نبوده است.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه هدف دولت رسیدن به تورم یک رقمی است، تصریح کرد: آماده میزبانی خوب و دعوت از همه کارآفرینان خارجی در صورتی که سرمایه و تکنولوژی وارد ایران شود، هستیم تا بخشی از بازار 80 میلیونی در اختیار آنها قرار گیرد و بازار صادراتی مشترک برای هر دو طرف ایجاد شود.

رئیس شورای عالی اقتصاد اظهار داشت: سال گذشته شاهد رشد اقتصادی بودیم، بنابراین از رکود خارج شدیم، اما دوباره ممکن است به رکود بازگردیم.

روحانی با اشاره به اینکه پس از کاهش قیمت نفت نه تنش در بازار ارز داشتیم و نه تورم بالا رفت، تاکید کرد: مذاکرات هسته‌ای به خاطر این بود که شرایط جدیدی را در روابط بین‌الملل و منطقه به وجود بیاوریم.

رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: توافق هسته‌ای یکی از فرازهای بزرگ در سیاست خارجی و تاریخ دیپلماسی جهان است. میز دیپلماسی برای اولین بار نشان داد که قدرت منطق می‌تواند بر قدرت تهدید و فشار پیروز شود.

این خبر در حال تکمیل است...


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : روحانی: از رکود خارج شدیم، اما دوباره ممکن است به رکود بازگردیم

روحانی: از رکود خارج شدیم، اما دوباره ممکن است به رکود بازگردیم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر