صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

برنامه‎های سفر هیئت دولت به مازندران

نماینده شهر ساری گفت: با اشاره به تداخل زمانی برنامه سفر هیئت دولت با جلسه رای‌گیری برجام در مجلس به معاون اول دولت پیشنهاد دادیم سفر مازندران به تعویق بیفتد.

کد خبر : 32324

تاریخ انتشار : 18/07/1394 - 09:50


برنامه‎های سفر هیئت دولت به مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، محمد دامادی نماینده شهر ساری در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به برنامه‌های بیست و دومین سفر استانی هیأت دولت به مازندران گفت: رئیس جمهور در سفر خود به ساری در ورزشگاه متقی این شهر سخنرانی می‌کند و پس از آن جلسه‌ای با حضور نخبگان استان خواهد داشت.

وی با بیان اینکه سفر رئیس دولت به مازندران یکروزه خواهد بود، تصریح کرد: در این سفر دکتر روحانی در جلسه شورای اداری نیز شرکت کرده و هیأت وزیران نیز همزمان در شهرهای دیگر حضور می‌یابند و جلسات شرکت می‎کنند.

نماینده ساری اظهارداشت: رئیس جمهور در پایان سفر استانی خود با خبرنگاران نشستی خواهند داشت و به سوالات آنان پاسخ خواهند داد.

دامادی با اشاره به تداخل زمانی برنامه سفر هیئت دولت با جلسه رای‌گیری برجام در مجلس به معاون اول دولت پیشنهاد دادیم که این سفر یک روز به تعویق بیفتد، تصریح کرد: پیش‎تر قرار بود سفر رئیس جمهور نوزدهم مهر انجام شود که تداخل این سفر با بررسی برجام در مجلس باعث شد تغییراتی در این برنامه‌ها صورت گیرد.


منبع : مشرق

 

  

دیدگاه شما در مورد : برنامه‎های سفر هیئت دولت به مازندران

برنامه‎های سفر هیئت دولت به مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر