صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دبیر کمیته شهرداری های ستاد مردمی استقبال از سفر رییس جمهوری

تشکیل سازمان سواحل راهی برای توسعه گردشگری دریایی در مازندران

دبیر کمیته شهرداری های ستاد مردمی استقبال از سفر رییس جمهوری به مازندران گفت : با تشکیل سازمان سواحل می توانیم برنامه های جدی تری را برای توسعه سواحل اجرا کنیم.

کد خبر : 32323

تاریخ انتشار : 18/07/1394 - 09:47


تشکیل سازمان سواحل راهی برای توسعه گردشگری دریایی در مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، فرشاد اسدی با اشاره به اینکه دریای مازندران سالانه قربانیان زیادی می گیرد و هرساله ما شاهد غرق شدن هموطنان هستیم، خاطرنشان کرد: از سویی دیگر با حجم انبوهی از زباله در سواحل مازندران مواجه هستیم که با تشکیل سازمان سواحل می توانیم علاوه بر جذب اعتبار ملی، طرح های درآمد زا همچون اتوبوس دریایی را نیز راه اندازی کنیم.
دبیر کمیته شهرداری های ستاد مردمی استقبال از سفر رئیس جمهوری به مازندران با اشاره به اینکه به نظر می رسد ساماندهی سواحل مازندران متولی ندارد، گفت: با تشکیل سازمان سواحل می توانیم برنامه های جدی تری را برای توسعه سواحل اجرا کنیم.
وی با بیان اینکه کمیته شهرداری های ستاد مردمی استقبال از سفر رییس جمهوری به مازندران، سه پیشنهاد را برای رفع مشکلات استان مطرح کرده است، افزود: مازندران با مشکل زباله مواجه است که با تشکیل سازمان پسماند می توان وضعیت زباله استان را بهبود بخشید.
اسدی از دیگر پیشنهادهای این کمیته را رفع مشکل ترافیک در راستای بهبود عبور و مرور درون شهری عنوان و تصریح کرد: مازندران سالانه پذیرای بسیاری از هموطنان از سراسر کشور است و با اعتبارات استانی، خدمات ملی ارائه می دهیم؛ بنابراین اعتبارات با خدمات تناسب ندارند که امیدواریم در این سفر به این موضوع مهم توجه ویژه ای شود.
شهردار بلده با بیان اینکه کمبودها و مشکلات استان را در جلساتی که با حضور نمایندگان رئیس جمهوری در استان برگزار شد مطرح کردیم، ادامه داد: در دولت گذشته به دلیل حجم زیاد درخواست و طرح های پیشنهادی بسیاری از مصوبات اجرایی نشده است، تمام تلاش ما این است تا طرحی جامع برای استان مصوب کنیم.
اسدی با بیان اینکه مدیران استانی باید در راستای اهداف دولت حرکت کنند، گفت: بعضی از مدیران به ویژه شهرداران به دلیل نداشتن قدرت و اختیارات لازم در سیستم اداری ناتوانند، همه دستگاه های اجرایی با کمک هم می توانند در مسیر توسعه گام بردارند تا مازندران را در مسیر توسعه قرار دهند.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : تشکیل سازمان سواحل راهی برای توسعه گردشگری دریایی در مازندران

تشکیل سازمان سواحل راهی برای توسعه گردشگری دریایی در مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر