صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

به زانو در آمدن بحران در مقابل چند دقیقه باران و طوفان در مازندران

مازندران و شهرهای متعدد آن با جمعیت بیش از سه میلیون و دویست هزار نفری، شب گذشته در مقابل بارندگی 12دقیقه‌ای و بارش طوفانی هوا، دستان خودر ا به علامت تسلیم بلند کرد.

کد خبر : 32317

تاریخ انتشار : 18/07/1394 - 02:37


به زانو در آمدن بحران در مقابل چند دقیقه باران و طوفان در مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، در اواخر شانزدهمین روز مهرماه، بیش از سه میلیون و دویست هزار نفر جمعیت مازندران بدون آن که از قبل مطلع شده باشند، بناگاه با باران شدید توام با طوفان و تندباد 90کیلومتری مواجه شدند که مدیریت بحران این استان نیز نتوانست در مقابل فقدان زیرساخت‌های مناسب، کاری در جهت ایجاد امنیت مردم این استان انجام دهد.

بسیاری از مردم این استان بویژه آنانی که سن و سالی از آنها گذشته است، می‌گویند که در عمرشان چنین صحنه بارندگی توام با تگرگ و طوفان تند را ندیده بودند و طبیعی است که چنین طوفانی خسارات زیادی را متوجه مردم و زیرساخت‌های شهرها کرده باشد و بابت آب‌گرفتگی خانه‌ها، بسیاری از اثاثیه و لوازم زندگی مردم دچار خسارت شده باشد، اما غیرطبیعی بودن این حوادث تکراری، عدم چاره‌اندیشی جدی مسئولان این استان برای این مواقع و تمهید زیرساخت‌های مناسب برای مواقع آب‌گرفتگی است که طی سال‌های اخیر همواره ریل تکرار را طی می‌کند.

این اتفاق پرخسارت در مازندران برای چندمین بار در سال‌جاری است که زندگی و جان مردم این استان را مورد تهدید قرار می‌دهد و هربار خسارات فراوانی را متوجه مردم و زیرساخت‌های شهرها و راههای این استان می‌کند و هربار نیز رسانه‌ها با برشمردن نواقص شهرها، خواهان تدبیر مسئولان بویژه مدیریت بحران استان می‌شوند و این بار نیز چه چیزی می‌تواند مطالبه این نوشتار باشد؟.

آیا این بار هم بمانند دفعات متعدد گذشته، سکوت مسئولان و انتظار برای وقایع دیگر و عدم اعلام اقدامات برای ایجاد امنیت روانی به مردم، باید منتظر بروز حوادث مشابه دیگر بود و یا این بار ...

امید است ظرف چند روز آینده، میزان خسارت‌های تگرگ و طوفان اخیر اعلام و روش جبران خسارت‌های وارده به مردم نیز اعلام شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : به زانو در آمدن بحران در مقابل چند دقیقه باران و طوفان در مازندران

به زانو در آمدن بحران در مقابل چند دقیقه باران و طوفان در مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر