صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

گلزار شهدای بهشهر در هفته نیروی انتظامی گلباران شد

همزمان با هفته نیروی انتظامی و در ششمین روز از این هفته ، آیین عطر افشانی و گلباران و بزرگداشت این هفته، عصر پنجشنبه در بهشت فاطمه گلزار شهدای بهشهر برگزار شد.

کد خبر : 32313

تاریخ انتشار : 18/07/1394 - 02:31


گلزار شهدای بهشهر در هفته نیروی انتظامی گلباران شد

به گزارش خط امید بهشهر، در این مراسم، اقشار مختلف مردم بهشهر به همراه خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران و جمعی از مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی بهشهر، با حضور در مزار شهدای این شهرستان، پس از قرائت فاتحه مزار شهدا را عطرافشانی و گلباران کردند.
پرنسل خدوم نیروی انتظامی بهشهر با حضور در مزار شهدا بار دیگر با آرمان های امام خمینی (ره) و شهدا تجدید بیعت و بر پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند. 
11 تا 17 مهر ماه هفته نیروی انتظامی با شعار اقتدار پلیس، همدلی و همزبانی و امنیت و آرامش نام گذاری شده است.
همچنین با حضور سبزپوشان نیروهای انتظامی شهرستان نکا، گلزار شهدای روستای اومال نکا، غبارروبی و عطرافشانی شد. 
به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این آیین که روز پنج شنبه در یک فضای معنوی برگزار شد یاد و خاطره دلاورمردی ها و فداکاری های شهدا در راه حفظ آرمان های انقلاب و دفاع از این مرز و بوم گرامی داشته شد. 
در این آیین روحانی، همچنین حاضران پس از قرائت فاتحه مزار شهدای این شهرستان را عطرافشانی و گلباران کرده و به مقام شامخ آنان ادای احترام کردند. 
فرمانده نیروی انتظامی نکا، عصر پنج شنبه در حاشیه غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای روستای اومال، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: شهدا حق بزرگی بر ما دارند و حضور در مزار شهدا در واقع تجدید بیعت مجدد با شهدا در ادامه راهشان است. 
حسن فلاح، گفت: امنیت امروز جامعه، مرهون رشادتها و از جان گذشتگی های دلاورمردان دیروز در عرصه هشت سال دفاع مقدس است که باید با گرامیداشت یاد و نامشان در ادامه راهشان استوار بوده و با حمایت از رهبری در خط ولایت فقیه باشیم. 
وی همچنین بر لزوم حفاظت و پاسداری از ارزش ها و دستاوردهای هشت سال جنگ تحمیلی در جامعه تاکید کرد و افزود: عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی در گرو ترویج و نهادینه شدن فرهنگ شهید و شهادت در جامعه است. 
11 تا 17 مهر ماه هفته نیروی انتظامی با شعار اقتدار پلیس، همدلی و همزبانی و امنیت و آرامش ناگذاری شده است.


منبع : ایرنا

 

  

مطالب مرتبط با : گلزار شهدای بهشهر در هفته نیروی انتظامی گلباران شد
دیدگاه شما در مورد : گلزار شهدای بهشهر در هفته نیروی انتظامی گلباران شد

گلزار شهدای بهشهر در هفته نیروی انتظامی گلباران شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر