صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

همایش پیاده روی خانوادگی گرامیداشت هفته ناجا در بهشهر برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی همایش پیاده روی خانوادگی روز جمعه با حضور جمع زیادی از مردم و مسئولان در بهشهر برگزار شد.

کد خبر : 32312

تاریخ انتشار : 18/07/1394 - 02:25


همایش پیاده روی خانوادگی گرامیداشت هفته ناجا در بهشهر برگزار شد

به گزارش خط امید بهشهر، در این پیاده روی خانوادگی که در مسیر پارک ملت تا میدان بصیرت فرودگاه برگزار شد، صدها تن از خانواده های بهشهری از اقشار مختلف مردم و بویژه کارکنان نیروی انتظامی و اعضای خانواده های آنان حضور داشتند. 
محمدتقی نورزاد، فرماندار بهشهر در این همایش با تقدیر از فعالیت ها و تلاش نیروی انتظامی در شهرستان بهشهر گفت: امنیت جامعه ما در گرو از جان گذشتگی این نیروی فعال و همیشه در صحنه در کنار دیگر نیروهای نظامی و انتظامی است که با تلاش این غیورمردان سبزپوش در شهرستان بهشهر، شاهد کاهش جرائم هستیم.
این همایش با هدف توجه به ورزش همگانی به عنوان ورزش پایه و مادر و همچنین ترویج ورزش همگانی در جامعه و توجه به تندرستی و سلامت جسمانی شهروندان بویژه کارکنان نیروی انتظامی و خانواده های آنان و نیز افزایش روحیه همکاری و مشارکت های عمومی و با همکاری نیروی انتظامی و اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.
برگزاری مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، برگزاری دوره های آموزش در مدارس، مساجد، حوزه های علمیه، نشست با اساتید و قضات، تجلیل از خانواده شهدا، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی و... از جمله برنامه های نیروی انتظامی در شهرستان بهشهر در این هفته بود.
11 تا 17 مهر ماه هفته نیروی انتظامی با شعار اقتدار پلیس، همدلی و همزبانی و امنیت و آرامش نامگذاری شده است.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : همایش پیاده روی خانوادگی گرامیداشت هفته ناجا در بهشهر برگزار شد

همایش پیاده روی خانوادگی گرامیداشت هفته ناجا در بهشهر برگزار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر