صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون استاندار مازندران:

مازندران نیازمند نگاه ملی است

معاون استاندار مازندران حضور ریاست جمهوری در استان را یک فرصت مهم تلقی کرد و گفت: باید به مازندران به صورت ملی و فراملی نگریسته شود چرا که مازندران تنها 22 شهرستان و 58 شهر نیست، امروز مازندران نیازمند نگاه ملی است.

کد خبر : 32229

تاریخ انتشار : 16/07/1394 - 19:01


مازندران نیازمند نگاه ملی است

به گزارش خط امید بهشهر، حسن خیریان‌پور عصر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور وزیر دادگستری در سالن همایش دانشگاه آزاد برگزار شد، اظهار کرد: مازندران جذابیت‌های زیادی چون جنگل، ساحل و دریا دارد و محرومیت آن زیر این جذابیت‌ها پنهان شده است.

وی افزود: این استان مردمی توانمند، کوشا، ولایت‌مدار و وفادار به انقلاب و شخصیت‌های علمی، دینی، مذهبی و سیاسی فراوانی را در تاریخ معرفی کرده و دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار مازندران تصریح کرد: ظرفیت‌های متعدد در بخش‌های مختلف، کشاورزی، صنعتی، معدنی، تجارت،گردشگری،صنایع دستی، میراث فرهنگی، مراکز آموزش عالی و ... زمینه‌های بسیاری برای استان مهیا کرده است.

این مسئول همجواری با پایتخت و کشورهای حوزه دریای خزر و همچنین وجود سه فرودگاه و بندر مهم در استان را سبب نقش‌آفرینی بسیار مهم این استان در اقتصاد کشور دانست و خاطرنشان کرد: این استان مستعد از همه جوانب اما با چالش‌هایی در بخش حوادث غیرمترقبه به ویژه سیل، معضل پسماند، زباله و مشکل ترافیک سنگین به ویژه در همه ایام تعطیل سال مواجه است که به شدت مردم را رنج می‌دهد.

وی اظهار کرد: راه‌های استان در مقاطعی پذیرای 20 میلیون گردشگر است که مداخل ورودی و خروجی و راه‌های بین شهری رافع مشکلات نیست و گریبان‌گیر مردم بومی منطقه است.

معاون استاندار مازندران حضور ریاست جمهوری در استان را یک فرصت مهم تلقی کرد و افزود: باید به مازندران به صورت ملی و فراملی نگریسته شود چرا که مازندران تنها 22 شهرستان و 58 شهر نیست، امروز مازندران نیازمند نگاه ملی است.

این مسئول تصریح کرد: امروز مدیریت عالی استان با همکاری دستگاه‌های اجرایی تلاش می‌کند با برنامه‌ریزی خوب، اجرای خوب، کنترل و نظارت خوب برای توسعه همه جانبه استان انجام دهد.

خیریان‌پور در پایان با اشاره به حضور رئیس جمهور و هیئت دولت در روز دوشنبه هفته آینده 20 مهر ماه گفت: مردم مازندران به خوبی از رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید میزبانی می‌کنند.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : مازندران نیازمند نگاه ملی است

مازندران نیازمند نگاه ملی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر