صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
بیانیه مشترک انجمن رسانه‌های مجازی و خانه مطبوعات مازندران

هرگونه هتک‌حرمت نسبت به جامعه رسانه‌ای از سوی هر کسی محکوم است

انجمن رسانه‌های مجازی و خانه مطبوعات مازندران، بدون هیچ جانب‌داری از طرفین دعوی بدین‌وسیله اعلام می‌دارد، هرگونه هتک حرمت نسبت به جامعه رسانه‌ای اعم از رسانه‌های مكتوب، دیداری، شنیداری و مجازی را محكوم می‌نماییم.

کد خبر : 32227

تاریخ انتشار : 16/07/1394 - 18:59


هرگونه هتک‌حرمت نسبت به جامعه رسانه‌ای از سوی هر کسی محکوم است

به گزارش خط امید بهشهر، به‌دنبال انتشار پیامكی از افراد ناشناس در فضای مجازی روز چهارشنبه مورخه 15 مهرماه 94 تعدادی از شهروندان ساروی در مقابل پارلمان محلی شهر ساری متحصن شدند كه در ادامه حجت الاسلام سیدجلال صالحی با حضور در جمع متحصنین به سخنرانی پرداخت.

وی در بخشی از خطابه خود، خبرنگاران را مورد ارزیابی قرار داده بود و با استفاده از ادبیاتی كه در شأن جامعه خبری نیست، این افراد را افرادی مریض و مطبوعات را نیز مدفوعات خواند.

در پی این اهانت به جامعه خبری بیانیه‌ای مشترک از سوی انجمن رسانه‌های مجازی و خانه مطبوعات مازندران به شرح زیر منتشر شده است.

«و خداوند می فرماید: ن والقلم و مایسطرون»

انجمن رسانه‌های مجازی و خانه مطبوعات مازندران، بدون هیچ جانب‌داری از طرفین دعوی بدین‌وسیله اعلام می‌دارد، هرگونه هتک حرمت نسبت به جامعه رسانه‌ای اعم از رسانه‌های مكتوب، دیداری، شنیداری و مجازی را محكوم می‌نماییم و عذرخواهی خطیب جمعیت متحصن روز چهارشنبه مورخه 94/7/15 كه خبرنگاران را با ادبیات نامتعارف و غیراخلاقی مورد عتاب و اهانت قرار داد را خواستاریم.

بدیهی است در صورت عدم تمكین فرد خاطی، نمایندگان خبرنگاران استان در انجمن رسانه‌های مجازی و خانه مطبوعات مازندران، اقدام به پیگیری رسمی از مبادی قانونی خواهند نمود.

و من‌الله توفیق
خانه مطبوعات مازندران
انجمن رسانه‌های مجازی مازندران


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : هرگونه هتک‌حرمت نسبت به جامعه رسانه‌ای از سوی هر کسی محکوم است

هرگونه هتک‌حرمت نسبت به جامعه رسانه‌ای از سوی هر کسی محکوم است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر