صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

دو تصادف در مازندران دو کشته و9 زخمی برجای گذاشت

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران گفت : وقوع دو فقره تصادف در استان در روز چهارشنبه دو کشته و 9 زخمی بر جای گذاشت .

کد خبر : 32178

تاریخ انتشار : 15/07/1394 - 13:59


دو تصادف در مازندران دو کشته و9 زخمی برجای گذاشت

به گزارش خط امید بهشهر، ذکریا اشکپور افزود : تصادف اول بامداد امروز بین دو یک دستگاه پراید و نیسان در کمربندی هراز آمل رخ داد که بر اثر آن هفت نفر زخمی شدند .
وی ادامه داد : با اعزام دو دستگاه آمبولانس از پایگاه های اورژانس آمل یک و سه ، پس از انجام اقدمات اولیه درمانی مصدومان به بیمارستان 17 شهریور آمل منتقل شدند .
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران گفت : حادثه دوم مربوط به واژگونی یک دستگاه خودروی پژو 405 در منطقه گهرباران ساری بود که در پی آن دو نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.
وی افزود : این حادثه را مردم به مرکز ارتباطات اورژانس استان اطلاع دادند که فوری آمبولانس پایگاه های ولوجاء ، لاریم و سورک به محل حادثه اعزام شد.
اشکپور گفت : متاسفانه در این حادثه که خودرو به داخل کانال آب سقوط کرده بود ، راننده 30 ساله و سرنشین 50 ساله صندلی جلو کشته شدند و دو سرنشین 50 و 42 ساله صندلی عقب نیز آسیب شدیدی دیدند که به بیمارستان امام خمینی (ره) ساری انتقال یافتند .
مازندران 77 پایگاه اورژانس شهری ، جاده ای و یک پایگاه اورژانس هوایی دارد .


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : دو تصادف در مازندران دو کشته و9 زخمی برجای گذاشت

دو تصادف در مازندران دو کشته و9 زخمی برجای گذاشت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر