صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده بهشهر، نکا و گلوگاه در گفت‎وگو با بلاغ:

ناتوانی دستگاه دیپلماسی در حادثه منا به‌وضوح مشاهده شد/آیا سیاست‌های دیپلماتیک شما فقط در ارتباط با آمریکا کارساز است؟

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: ناتوانی دستگاه دیپلماسی در حادثه منا را به‌خوبی می‌بینیم که حتی نتوانستند ویزای مسئولان ایرانی را اخذ کنند، اما همین دستگاه دیپلماسی در رابطه با آمریکا و مصافحه با شیطان بزرگ چنان منفعلانه عمل می‌کند که خلاف ۳ اصل عزت، مصلحت و حکمت جمهوری اسلامی ایران است.

کد خبر : 32165

تاریخ انتشار : 14/07/1394 - 20:02


ناتوانی دستگاه دیپلماسی در حادثه منا به‌وضوح مشاهده شد/آیا سیاست‌های دیپلماتیک شما فقط در ارتباط با آمریکا کارساز است؟

به گزارش خط امید بهشهر، احمدعلی مقیمی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، درباره حوادث منا، اظهار کرد: وقتی کشوری در یمن لشکرکشی می‌کند و به‌دنبال تغذیه داعش باشد، از مسائل داخلی کشور خود بازمانده و این حادثه دلخراش اتفاق می‌افتد که کشورهای مسلمان را عزادار کرد.

وی افزود: اتفاق منا یک سناریوی از قبل تعیین شده بوده که هنوز وحشت دارند اجساد را به ما تحویل دهند، چون مسائلی پشت پرده است که فعلاً به‌دلیل حضور حجاج ما در عربستان نمی‌توان بیان کرد، اما پس از بازگشت حاجیان از مکه، جنایات پشت پرده را بیان می‌کنند.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: متأسفانه با این جنایت اسف‌باری که آل‌سعود در حق حاجیان ما و مسلمانان جهان انجام داد شاهد وادادگی دستگاه دیپلماسی برای حل این مشکل بودیم، سوال ما این است که آیا سیاست‌های دیپلماتیک شما فقط در ارتباط با آمریکا کارساز است؟

وی تصریح کرد: نمایندگان کشور ما برای رسیدگی به امور مجروحان و مفقودان، چندروز سرگردان بودند، عربستان اجازه ورود به آنها نداد و دستگاه دیپلماسی ما هیچ‌کاری نتوانست انجام دهد.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: ناتوانی دستگاه دیپلماسی در حادثه منا را به‌خوبی می‌بینیم که حتی نتوانستند ویزای مسئولان ایرانی را اخذ کنند، اما همین دستگاه دیپلماسی در رابطه با آمریکا و مصافحه با شیطان بزرگ چنان منفعلانه عمل می‌کند که خلاف ۳ اصل عزت، مصلحت و حکمت جمهوری اسلامی ایران است.

مقیمی با بیان اینکه دست دادن وزیر امور خارجه با شیطان بزرگ عبور از خطوط قرمز نظام و خلاف وصیت امام و شهیدان است، گفت: یقیناً آقای ظریف با حضور در مجلس باید پاسخگوی ناکارآمدی دستگاه دیپلماسی در حوادث منا و همچنین مصافحه با شیطان بزرگ باشد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : ناتوانی دستگاه دیپلماسی در حادثه منا به‌وضوح مشاهده شد/آیا سیاست‌های دیپلماتیک شما فقط در ارتباط با آمریکا کارساز است؟

ناتوانی دستگاه دیپلماسی در حادثه منا به‌وضوح مشاهده شد/آیا سیاست‌های دیپلماتیک شما فقط در ارتباط با آمریکا کارساز است؟

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر