صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

با حضور وزیر دادگستری در محمود آباد سفر دولت به مازندران کلید خورد

حجت الاسلام مصطفی پور محمدی روز پنجشنبه با شرکت در چند برنامه در شهرستان محمود آباد سفر هیات دولت به استان مازندران را آغاز می کند.

کد خبر : 32163

تاریخ انتشار : 14/07/1394 - 19:58


با حضور وزیر دادگستری در محمود آباد سفر دولت به مازندران کلید خورد

به گزارش خط امید بهشهر، یحیی یوسف پور فرماندار محمودآباد روز سه شنبه از حضور وزیر دادگستری پیش از سفر رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت به مازندران در محمودآباد خبر داد.
وی گفت: حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پور محمدی وزیر دادگستری و نماینده تام الاختیار رئیس جمهوری در سفر استانی روز پنج شنبه در شهرستان محمودآباد حضور خواهند یافت.
فرماندار محمودآباد افزود : افتتاح و بازدید سه پروژه در حوزه صنعت از جمله افتتاح شرکت تولیدی پلی رود اتصال و بهره برداری از شرکت تعاونی تولید سرما و بازدید از کارخانه نان صنعتی غیار و همچنین حضور در گلزار شهدای آهومحله و غبار روبی مزار مطهر شهدا از جمله دیدارهای و برنامه های وزیر دادگستری در محمودآباد می باشد.
وی همچنین دیدار با کارکنان دادگستری محمودآباد و حضور در جلسه شورای اداری شهرستان محمودآباد به اتفاق استاندار مازندران و معاونین ایشان و تشریح مطالبات مردم شهرستان محمودآباد را از دیگر برنامه های سفر یکروزه وزیر دادگستری در محمودآباد عنوان کرد و افزود: حجت الاسلام والمسلمین پور محمدی در پایان جلسه شورای اداری به مصلای موقت شهرستان محمودآباد رفته وسخنران یادواره سرداران شهید محمدزاده می باشد. 
رییس جمهوری و هیات دولت یکشنبه آینده به مازندران سفر خواهند کرد.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : با حضور وزیر دادگستری در محمود آباد سفر دولت به مازندران کلید خورد

با حضور وزیر دادگستری در محمود آباد سفر دولت به مازندران کلید خورد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر