صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آلزایمر برخی از روابط عمومی‌های مازندران برای دعوت از خبرنگاران در رویدادهای مهم

گویا فراموشی روابط عمومی‌ها و مجریان برنامه‌های مختلف در استان‌ها و شهرستان‌ها در رویدادهای مهم، همه‌گیر شده و این‌بار در انتقال پیکر قربانیان حادثه منا باز هم باید شاهد همین نقص فنی! باشیم.

کد خبر : 32162

تاریخ انتشار : 14/07/1394 - 19:57


آلزایمر برخی از روابط عمومی‌های مازندران برای دعوت از خبرنگاران در رویدادهای مهم

به گزارش خط امید بهشهر، با وجود اینکه فاجعه منا از اهمیت خاصی برخوردار است و پوشش اخبار مربوط به بازگشت حجاج به‌عنوان راویان و شاهدان آن فاجعه همچنین اخبار مربوط به زمان انتقال جان‌باختگان به کشور و زمان تشییع آنها نیز حساسیت دوچندانی دارد، اما گویا برخی دستگاه‌ها نسبت به انتشار این اخبار توجیه نیستند.

از صبح یک‌شنبه پیگیر زمان انتقال پیکر جان‌باختگان مازندرانی به فرودگاه دشت ناز مازندران بودیم و خانواده‌های داغدیده نیز هر لحظه در انتظار آمدن مسافران بی‌جان خود بودند و لازم بود تا اطلاع‌رسانی به‌موقع و قابل قبولی در این زمینه صورت گیرد اما همکاری خوبی از سوی مجریان انجام نشده است.

بالاخره بعدازظهر امروز پیکرهای 10 جان‌باخته مازندرانی در حادثه منا به این استان بازگشت و مورد استقبال با شکوه مردم و مسئولان مازندرانی اقرار گرفت و غایبان اصلی در این دیدار اندوه‌بار، خبرنگاران بودند.

وقتی با روابط عمومی فرودگاه مازندران تماس گرفته شد؛ وی از مشخص نبودن زمان انتقال پیکر جان‌باختگان گفت و اینکه نیم‌ساعت قبل از ورود آنها از زمان دقیق باخبر شده است و در این مدت فقط توانست به خبرنگاران صدا و سیما اطلاع دهد.

یکی از عکاسان خبری نیز به‌‌طور اتفاقی از زمان فرود این پرواز باخبر شد و خود را به فرودگاه رساند.

با توجه به اینکه از زمان وقوع حادثه منا تا امروز، رسانه‌های محلی در پیگیری وقایع مربوط به کاروان‌های مازندرانی با جدیت زیادی نسبت به انتشار اخبار تلاش کرده است؛ از مجریان برنامه انتقال و تشییع پیکر جان‌باختگان انتظار می‌رفت که هماهنگی خوبی با اصحاب رسانه داشتند.

امیدواریم که مجریان برنامه‌های مهم و حساس استانی نسبت به حضور خبرنگاران در چنین برنامه‌هایی تدابیر بهتری بیندیشند و به این امر واقف باشند که بدون حضور خبرنگاران، فعالیت‌های آنها بازتاب و تاثیرگذاری خوبی در جامعه ندارد.

باز هم امیدواریم که نقص بزرگی به نام آلزایمر روابط عمومی‌ها و مجریان برنامه‌ها و رویدادهای مهم استانی و شهرستانی در همین چند روزه حل شود تا در روزهای آینده که سفر رئیس جمهور و همراهان او به استان مازندران را داریم؛ دوباره صحبت‌هایی از قبیل «به ما دیر اطلاع دادند»، «ما هم دیر متوجه شدیم»، «ما هم مثل شما نمی‌دانیم» و «شاید زمان آن تغییر کند و دست ما نیست»، نباشیم.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : آلزایمر برخی از روابط عمومی‌های مازندران برای دعوت از خبرنگاران در رویدادهای مهم

آلزایمر برخی از روابط عمومی‌های مازندران برای دعوت از خبرنگاران در رویدادهای مهم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر