صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

طلب شرکت گاز مازندران از مشترکان به بیش از دو هزار میلیارد ریال رسید

مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت : مشترکان استان دو هزار و 400 میلیارد ریال بابت مصرف گاز به این شرکت بدهکارند.

کد خبر : 32161

تاریخ انتشار : 14/07/1394 - 19:30


طلب شرکت گاز مازندران از مشترکان به بیش از دو هزار میلیارد ریال رسید

به گزارش خط امید بهشهر، محمد اسماعیل ابراهیم زاده روز سه شنبه در جمع کارکنان اداره گاز تنکابن اظهار داشت: باید وصول دو هزار و 400 میلیارد ریال مطالبات مد نظر قرار گیرد تا شرکت گاز در تامین کالا و اجرای طرح های گازرسانی با مشکلات عدیده ای مواجه نشود.
وی افزود : برای وصول مطالبات از طریق بخش خصوصی و همکاری پیمانکاران در شهرستان های مختلف استان اقداماتی صورت گرفته است.
مدیرعامل شرکت گاز مازندران از مشترکان خواست تا با مراجعه به ادارات گاز در سطح استان نسبت به تقسط بدهی های معوق خود اقدام کنند.
وی با اشاره به خدمات رسانی به 130 هزار مشترک گاز طبیعی در شهرستان تنکابن، گفت: در حال حاضر 86 درصد خانوارهای روستایی یعنی 208 روستا در تنکابن از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و پروژه گازرسانی به 24 روستای نیز در حال اجرا می باشد.
ابراهیم زاده با اشاره به یکهزار و 700 کیلومتر شبکه گذاری گاز و 73 هزار و 830 انشعاب در تنکابن افزود: یکصد میلیارد ریال برای گازرسانی به 14 روستای تنکابن مورد نیاز است و پروژه گازرسانی به پنج روستای دیگر تنکابن نیز در دست بررسی است که پس از اتمام امکان سنجی، عملیات اجرایی آن تا پایان سال 94 آغاز خواهد شد و پروژه گازرسانی به 67 روستای دیگر شهرستان تنکابن در قالب اعتبارات بند «ق» نیز در دست بررسی است.
مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به اینکه پروژه گازرسانی به 9 روستا با جمعیت 500 خانوار نیز در شهرستان رامسر در دست اجراست، حجم این پروژه را 68 کیلومتر عنوان کرد و افزود: تاکنون 66 کیلومتر شبکه گذاری در این بخش انجام شده و دو کیلومتر از حجم شبکه گذاری باقیمانده در دست اجراست.
ابراهیم زاده ارزش ریالی این پروژه را 70 میلیارد ریال دانست و تاکید کرد: با گازدار شدن این 9 روستا، ضریب نفوذ روستای گازدار در رامسر به 77 درصد می رسد.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : طلب شرکت گاز مازندران از مشترکان به بیش از دو هزار میلیارد ریال رسید

طلب شرکت گاز مازندران از مشترکان به بیش از دو هزار میلیارد ریال رسید

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر