صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده انتظامی بهشهر مطرح کرد

پلمپ 95 مکان عمومی متخلف در بهشهر / توقیف 1421 خودرو و موتورسیکلت

فرمانده انتظامی بهشهر از پلمپ 95 مکان عمومی در این شهرستان گفت: طی شش ماهه نخست سال‌جاری بیش از هزار و 421 خودرو و موتورسیکلت در این شهرستان توقیف شده است.

کد خبر : 32159

تاریخ انتشار : 14/07/1394 - 19:47


پلمپ 95 مکان عمومی متخلف در بهشهر / توقیف 1421 خودرو و موتورسیکلت

به گزارش خط امید بهشهر، محمدولی مرادی اظهار کرد: مسئولیت و حضور مقتدرانه، یک موهبت الهی برای راست‌قامتان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است و این توفیقات به وسیله ایثارگری کارکنان ناجا در دریا، زمین و آسمان ایران اسلامی حاصل شده است.

وی رمز موفقیت نیروی انتظامی را همدلی و همزبانی و اطاعت از فرامین ولی‌امر مسلمانان جهان دانست و افزود: هرچند زحمات کارکنان نیروی انتظامی بر کسی پوشیده نیست، اما هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی برای ارائه خدمات این نیرو به مردم است تا نگاهی نیز به کارنامه خود داشته باشیم و با برطرف کردن ضعف‌ها به نقاط قوت خود بیافزاییم.

فرمانده انتظامی بهشهر با انتقاد از عملکرد پلیس عربستان در به‌وجود آمدن حادثه منا اظهار کرد: در سال گذشته حدود یک‌میلیون زائر از ایران به کربلا رفتند و با آنکه نخستین تجربه کاری پلیس ایران در این زمینه محسوب می‌شد، اما شاهد این بودیم که کوچک‌ترین اتفاقی رخ نداد و به یاری خدا در اربعین پیش‌رو نیز موفقیت چشم‌گیر نیروی انتظامی را مشاهده می‌کنیم.

* روحیه بسیجی؛ رمز موفقیت نیروی انتظامی

وی علت عملکرد موفق نیروی انتظامی و مدیریت زیرمجموعه خود را داشتن روحیه بسیجی عنوان کرد و افزود: فاجعه منا نشان می‌دهد که فقط داشتن اسلحه مناسب و یا اسلحه‌ای که ساخته کشورهای بیگانه است، نمی‌تواند سبب پیشرفت تأمین‌کنندگان امنیت یک کشور باشد، ولی ما افتخار می‌کنیم که در سال همدلی و همزبانی توانستیم کارنامه‌ای درخشان از خود به یادگار بگذاریم.

مرادی استفاده از ظرفیت بسیج و آموزش و پرورش با عنوان پلیس افتخاری را گام موثری در پیشگیری و کاهش جرائم دانست و گفت: برای داشتن امنیت پایدار نمی‌توان نقش نیروهای مردمی را نادیده گرفت و تشکیل پلیس محله و ارجاع برخی مأموریت‌های خدماتی به شرکت‌های خصوصی، نیروی انتظامی را به سمت موفقیت‌های بیشتر سوق می‌دهد.

* کشف 103 کیلوگرم انواع موادمخدر از 25 سوداگر مرگ

رئیس پلیس انتظامی شهرستان بهشهر از کشف 103 کیلو و 941 گرم انواع موادمخدر و دستگیری 25 نفر از سوداگران مرگ در شش ماه نخست سال‌جاری در این شهرستان خبر داد و گفت: بیش از 3 هزار مورد تجهیزات ماهواره‌ای و محصولات ضدفرهنگی نیز در همین مدت در شهرستان بهشهر کشف شد.

عضو شورای تأمین شهرستان بهشهر همچنین از توقیف 30 قبضه سلاح غیرمجاز و کشف 99 هزار نخ سیگار قاچاق در این شهرستان در نیمه نخست امسال خبر داد و گفت: در راستای اجرای امنیت مالی و بازپس‌گیری اموال مسروقه شهروندان مانند لوازم منازل و خودرو نیز پلیس نیروی انتظامی بهشهر موفق شد 339 مورد از این اموال را در شش ماهه نخست سال‌جاری کشف و در این رابطه نیز 255 نفر را دستگیر کند.

* تشکیل و ارسال 6434 پرونده توسط پلیس انتظامی به مراجع قضایی

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر بیان کرد: در شش ماهه ابتدای سال 94، 13 هزار و  415 تماس با پلیس 110 بهشهر گرفته شد که 5 هزار و 409 مورد از این تماس‌ها عملیاتی شده و تماس‌های راهنمایی و ارشاد نیز 5 هزار و 215 مورد و مراجعه به کلانتری‌ها، 2 هزار و 765 مورد گزارش شده است.

وی گفت: در این مدت، 6 هزار و 434 پرونده انتظامی تشکیل و به مراجع قضایی ارسال شد، 3 هزار و 788 پرونده اجرای احکام قضایی، 20 هزار و 850 برگ ابلاغ دستورات قضایی، 490 مورد اجرای دستورات قضایی، تخریب هشت مکان غیرمجاز و پنج مورد رفع حکم سند عدوانی، از دیگر اقدامات نیروی انتظامی شهرستان بهشهر بوده است.

* توقیف 1421 خودرو و موتورسیکلت به دلیل رعایت نکردن موارد قانونی

مرادی در بخش دیگری از این گفت‌وگو اظهار کرد: در نیمه‌نخست سال‌جاری، در تصادفات درون‌شهری پنج مورد فوتی و 19 مورد زخمی گزارش شده است و این آمار در تصادفات برون‌شهری بهشهر با هفت فوتی و 17 مورد زخمی روبه‌رو بوده است.

وی افزود: شهرستان بهشهر به لحاظ کاهش تصادفات در استان مازندران در مقام دوم قرار دارد که هم پلیس راهور و هم راهنمایی و رانندگی این شهرستان مورد تقدیر قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر گفت: در این مدت، یک‌هزار و 160 دستگاه موتورسیکلت بدون پلاک، بدون مدارک کافی و مزاحم نوامیس توقیف شده و 261 دستگاه خودرو به علت نداشتن مدارک شناسایی لازم یا رعایت‌ نکردن ارزش‌های اسلامی که از جمله آن می‌توان به سگ‌گردانی توسط صاحبان آنها اشاره کرد، توقیف شدند.

* پلمپ 95 مکان عمومی متخلف

مرادی از یک‌هزار و 750 مورد نظارت بر اماکن عمومی توسط مأموران سخت‌کوش نیروی انتظامی بهشهر در مدت زمان مذکور خبر داد و تصریح کرد: این نظارت‌ها منجر به دریافت تعهد از 860 صاحب ملک متخلف و پلمپ 95 ملک عمومی شده است.

عضو شورای تأمین شهرستان بهشهر گفت: تاکنون، 25 طرح ارتقای امنیت اجتماعی برای کاهش سرقت و مبارزه با موادمخدر، محصولات ضدفرهنگی و روان‌سازی ترافیک و سد معبر توسط نیروی انتظامی این شهرستان اجرا شده است.

مرادی ادامه داد: اجرای این طرح‌ها دو بار در هفته است که توسط پلیس‌های آموزش‌دیده و متخصص در شهرهای رستم‌کلا، بهشهر و خلیل‌شهر انجام می‌شود.

* حضور مأموران انتظامی در مساجد برای تبیین برنامه‌های انتظامی

عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر با مهم خواندن برنامه‌های فرهنگی تأکید کرد: فرماندهان یگان‌های انتظامی شهرستان بهشهر به همراه تمامی معاونان خود به هنگام نماز مغرب و عشاء در یکی از مساجد شرکت می‌کنند و ضمن تبیین برنامه‌های نیروی انتظامی به مشکلات انتظامی و راهنمایی و رانندگی مردم پاسخ می‌دهند.

فرمانده انتظامی بهشهر گفت: به‌مناسبت گرامی‌داشت هفته نیروی انتظامی و در راستای ترویج ورزش همگانی با مشارکت مردم، 17 مهرماه با شعار «ورزش دشمن اعتیاد»، پیاده‌روی خانوادگی از پارک ملت تا شرکت بهپاک بهشهر برگزار و به قید قرعه به شرکت‌کنندگان جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

وی در پایان با هشدار به کسانی که می‌خواهند امنیت جامعه را به مخاطره بیندازند، متذکر شد: امنیت ما حاصل خون شهیدان و زحمت مأموران خدوم نیروی انتظامی است و اگر عده‌ای بخواهند باعث ناامنی جامعه شوند، بدون هیچ ملاحظه‌ای در چارچوب قانون با آنها برخورد می‌کنیم.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : پلمپ 95 مکان عمومی متخلف در بهشهر / توقیف 1421 خودرو و موتورسیکلت

پلمپ 95 مکان عمومی متخلف در بهشهر / توقیف 1421 خودرو و موتورسیکلت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر