صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر

نهادینه کردن فرهنگ حسینی و عاشورایی در بهشهر

محمد تقی نورزاد هدف این جلسه را برنامه ریزی لازم جهت با شکوه برگزار نمودن این برنامه ها در ماه محرم عنوان کرد و افزود: باید فرهنگ حسینی و عاشورایی را در جامعه نهادینه کرد.

کد خبر : 32158

تاریخ انتشار : 14/07/1394 - 19:45


نهادینه کردن فرهنگ حسینی و عاشورایی در بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر، در آستانه فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و 72 تن از یارانش ظهر امروز جلسه هماهنگی با حضور محمد تقی نورزاد فرماندار و جمعی از مدیران شهرستانی در دفتر فرماندار بهشهر برگزار شذ.

محمد تقی نورزاد در ابتدا با عرض تسلیت و گرامیداشت ایام پیش رو اظهار داشت: امسال شهرستان بهشهر برای اجرای بهتر وهر چه با شکوه تر این مراسمات همکاری ویژه با اداره تبلیغات اسلامی شهرستان و هیئت های مذهبی موجود در سطح این شهرستان به عمل می آورد.

وی ضمن تقدیر از دست اندرکاران اجرای مراسمات محرم به ویژه هیت های مذهبی که با تلاش و برنامه ریزی های خود موجب پربار شدن این مراسمات و استفاده معنوی اقشار مختلف مردم می شوند، گفت : اين مراسم با اهتمام لازم و با رعايت حقوق شهروندي و حفظ شان و مقام سالار شهيدان امام حسين (ع) به صورت مطلوب برگزار می شود.

گفتنی است در ادامه این جلسه مسئولین حاضر هر کدام ضمن بیان برنامه های پیشنهادی خود اعلام آمادگی کردند که برای برگزاری هر چه بهتربرنامه های ایام محرم با تمام توان آماده همکاری با ستاد برگزاری مراسم محرم هستند.

به گزارش خبرآنلاین از بهشهر، نورزاد هدف این جلسه را برنامه ریزی لازم جهت با شکوه برگزار نمودن این برنامه ها در ماه محرم عنوان کرد و افزود: باید فرهنگ حسینی و عاشورایی را در جامعه نهادینه کرد.


منبع : خبر آنلاین

 

  

دیدگاه شما در مورد : نهادینه کردن فرهنگ حسینی و عاشورایی در بهشهر

نهادینه کردن فرهنگ حسینی و عاشورایی در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر