صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس بهزیستی بهشهر:

ناشنوایان مرکز آموزشی مخصوص در بهشهر ندارند

رئیس بهزیستی بهشهرگفت: ناشنوایان اگر مایل به ادامه تحصیل و استفاده از مزایای یادگیری ناشنوایان باشند باید به مدرسه شبانه‌روزی قائمشهر بروند چون در بهشهر مرکز آموزشی مخصوصی ندارند.

کد خبر : 32152

تاریخ انتشار : 13/07/1394 - 20:50


ناشنوایان مرکز آموزشی مخصوص در بهشهر ندارند

مصطفی رجبی در گفتگو با خبرنگارخط امید اظهار کرد: در گذشته کانون ناشنوایان در بهشهر مستقر بود اما در حال حاضر کانون رسمی با مجوز فعالیت نداریم و این یکی از مشکلات برای ناشنوایان در این شهرستان می‌باشد.

 

وی افزود: بچه‌های ناشنوا در بهشهر در مهد کودک‌های عادی ثبت نام می‌شوند و سپس در مدرسه کودکان استثنایی در این شهرستان پذیرا می‌شوند و بعد از این اگر مایل به ادامه تحصیل و استفاده از مزایای یادگیری ناشنوایان باشند باید به مدرسه شبانه‌روزی قائمشهر بروند چون در بهشهر مرکز آموزشی مخصوصی ندارند.

 

رئیس بهزیستی بهشهر خاطرنشان کرد: عزیزان ناشنوا برای شنوایی‌سنجی و سمعک می‌توانند از مزایای بهزیستی استفاده کنند اما  امکانات خاص دیگری برای آنها موجود نیست البته این هم به دلیل تعداد محدود ناشنوایان در این شهرستان می‌باشد.

 

وی با بیان اینکه ناشنوایی مانع پیشرفت و ترقی نیست عنوان کرد: ناشنوایان موفقی در رشته‌های ورزشی داریم که در رشته کشتی آقایان یوسفی و کنعانی به ترتیب مقام اول و سوم جهان و همچنین در والیبال نیز آقای بی پناه مقام جهانی کسب کردند.

 

رجبی در پایان گفت: امید است با داشتن یک کانون و مرکز ناشنوایی در بهشهر این دسته ازشهروندان شهرستان بتوانند از خدمات و مزایایی که در این مراکز ارائه می‌شود بهره‌مند شوند. 

  

دیدگاه شما در مورد : ناشنوایان مرکز آموزشی مخصوص در بهشهر ندارند

ناشنوایان مرکز آموزشی مخصوص در بهشهر ندارند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر