صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

وجود بیش از 400هزار دانش آموز مازندرانی همیار پلیس

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: بیش از 400 هزار نفر از دانش آموزان مازندرانی جزو همیاران پلیس هستند.

کد خبر : 32119

تاریخ انتشار : 12/07/1394 - 18:07


وجود بیش از 400هزار دانش آموز مازندرانی همیار پلیس

به گزارش خط امید بهشهر، سیدعلی قاسمی روزیکشنبه در همایش فرهنگ یاران و همیاران پلیس که در مجتمع اهل بیت (ع) برگزار شد، اظهار کرد: پلیس همواره در تلاش است تا جان انسان ها را حفظ کند و امنیت را برای مردم به ارمغان بیاورد.
وی با بیان اینکه اگر قانون در زندگی ما حاکم شود کسی مورد ظلم قرار نمی گیرد، افزود: در این شرایط جرم و جنایت اتفاق نیفتاده و امنیت ایجاد می شود.
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه باید آموزش ببینیم و بر اساس قانون رفتار کنیم، گفت: اگر فرهنگ ما بر مبنای نظم و قانون قرار گیرد، هزینه های اجتماعی کاهش می یابد و انسان ها راحت زندگی می کنند و در نهایت توسعه اتفاق می افتد.
قاسمی با اشاره به اینکه پلیس و آموزش و پرورش در کنار هم همکاری مناسبی دارند که باعث افزایش فرهنگ اجتماعی و کاهش تلفات شده است، ادامه داد: بستن کمربند کار ساده ای است و توجه کنیم که بستن کمربند تا چه اندازه می تواند به حفظ جان انسان ها کمک کند.
وی با بیان اینکه همت کنیم تا به قانون پایبند شویم، خاطرنشان کرد: از همه بخواهیم نسبت به آموزش دغدغه داشته باشند و با نظم دهی به زندگی خود، از فرصت های بیشتری در زندگی بهره ببرند.
در ادامه این مراسم فرمانده پلیس رهنمایی و رانندگی مازندران اظهار کرد: همکاری همیاران پلیس باعث شده که در چند سال اخیر شاهد کاهش تصادفات در سطح استان باشیم.
سرهنگ داوود قاسمیان با بیان اینکه ارتقای فرهنگ را در بین جوانان و نوجوانان و در جامعه رقم می زنیم و این اقدام هر سال با کیفیت بهتری صورت می گیرد، گفت: آموزش ترافیک باید از نونهالان شروع شود و در این مسیر اقدامات خوبی از سوی پلیس و آموزش و پرورش صورت گرفته است.
حدود 500 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف در مازندران تحصیل می کنند.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : وجود بیش از 400هزار دانش آموز مازندرانی همیار پلیس

وجود بیش از 400هزار دانش آموز مازندرانی همیار پلیس

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر