صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس مرکز فنی‌و‌حرفه‌ای بهشهر تاکید کرد:

همکاری بین دانشگاه و سازمان فنی‌وحرفه‌ای راهی برای تحقق اقتصاد مقاومتی

رئیس مرکز فنی‌و‌حرفه‌ای بهشهر گفت: همکاری بین دانشگاه، سازمان‌ها و نهادهای مسئول در بحث آموزش با سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای می‌تواند در این مسير راهگشا و مؤثر باشد.

کد خبر : 32112

تاریخ انتشار : 12/07/1394 - 11:24


همکاری بین دانشگاه و سازمان فنی‌وحرفه‌ای راهی برای تحقق اقتصاد مقاومتی

به گزارش خبرنگار خط امید، اولين نشست مشترک روساي دانشگاه‌هاي شهرستان بهشهر با مركز فني و حرفه اي شهید هاشمی ‌نژاد این شهرستان به منظور هم انديشي و تبادل نظر در خصوص مسائل آموزشي و  هماهنگي در راستاي معرفي دانشجويان جهت گذراندن دوره‌هاي كارآموزي و كارورزي و اجراي دوره هاي آموزشي برگزار شد.

 

علی مهدی‌پور در این نشست هدفمند کردن آموزش‌های دانشگاهی با ارتقای مهارت‌های عملی برای دانشجویان به منظور حضور در بازار کار جامعه را مؤثر دانست و اظهار کرد: تربیت نیروی ماهر و آگاه به آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا وظیفه اصلی دانشگاه‌هاست که می تواند زمینه ساز تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی باشد.

 

وی افزود: همکاری بین دانشگاه، سازمان‌ها و نهادهای مسئول در بحث آموزش با سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای می‌تواند در این مسير راهگشا و مؤثر باشد.

 

رئیس مرکز فنی‌و‌حرفه‌ای بهشهر تضمین موفقیت این گونه برنامه‌ها را در گرو همکاری مستمر دانشگاه‌ها و سازمان فنی‌وحرفه‌ای دانست خاطرنشان کرد: انعقاد تفاهم‌نامه و قراردادهای آموزشی راهکاری مناسبی در این زمینه است.

 

به گزارش خط امید، در پایان این نشست نیز روسا و مسئولين آموزش و پژوهش دانشگاه‌ها از كارگاه‌هاي كامپيوتر، PLC ، برق خودرو، تراشكاري، مكانيك، برق صنعتي، جوشكاري بازدید و با فرایند آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای آشنا شدند .

  

  

دیدگاه شما در مورد : همکاری بین دانشگاه و سازمان فنی‌وحرفه‌ای راهی برای تحقق اقتصاد مقاومتی

همکاری بین دانشگاه و سازمان فنی‌وحرفه‌ای راهی برای تحقق اقتصاد مقاومتی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر