صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شهردار بهشهر؛

چشمم به در خشك شد تا يك مسئول را در مراسم روز آتش نشان ببينم

شهردار بهشهر گفت: بنده از ابتداي مراسم هرچقدر چشم به‌در دوختم تا يك مسئول از شهرستان وارد اين مراسم شود، چشمم به در خشك شد و متاسفانه كسي از مسئولين را براي شركت در اين مراسم نديدم.

کد خبر : 32110

تاریخ انتشار : 12/07/1394 - 08:16


چشمم به در خشك شد تا يك مسئول را در مراسم روز آتش نشان ببينم

به گزارش خبرنگار خط اميد، حمید آزموده در خصوص مراسم روز آتش نشان در بهشهر با گلايه از مسئولين شهرستان اظهار كرد: آتش نشانان نمونه‌ای از ایثار و شجاعت هستند كه با روحیه‌ای قوی به خدمت به جان و مال مردم مشغول‌اند که این صفت ازعمق ایثارگری برمی‌خیزد.

وی گفت: آتش نشانان برای آرامش و امنیتی که برای جان و مال شهروندان فراهم می‌کنند بايد جایگاه خاصی داشته باشند، وانتظار می‌رفت امروز که  روز این غیور مردان  دلاور بود حضور مسئولین شهرستانی پررنگ‌ترو محسوس‌تر به چشم بيايد تا باعث دلگرمی و قدردانی از زحمات این عزیزان می‌شد.

شهردار بهشهر با اشاره به اينكه که آتش‌نشانان در شرایط خطر و در وقوع حوادث از خواب و استراحت و جان و زندگی خود می گذرند و بدون چشم داشت انجام وظیفه می‌کنند، خاطرنشان كرد: بنده از ابتداي مراسم هرچقدر چشم به در دوختم تا يك مسئول از شهرستان وارد اين مراسم شود، چشمم به در خشك شد و متاسفانه كسي از مسئولين را براي شركت در اين مراسم نديدم.

 

آزموده سازمان آتش‌نشانی شهرستان بهشهر را پنجمین سازمان رسمی در استان مازندران که در حال پیشرفت و مجهز شدن به وسایل نزدیک به استاندارد می باشد معرفي كرد افزود: سومين ايستگاه سازمان آتش‌نشانی در خيابان جمهوري در حال ساخت است و کمتر از یک ماه آينده افتتاح مي‌شود

شهردار بهشهر افزود: سلامتی و امنیت جان و مال مردم با کمک آتش‌نشانان صورت می گیرد، اما با این حال تداوم آموزش و مشارکت مردم با هدف پیشگیری، می‌تواند تا 90 درصد در پیشگیری حوادث نقش مهم و اساسی داشته باشد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : چشمم به در خشك شد تا يك مسئول را در مراسم روز آتش نشان ببينم

چشمم به در خشك شد تا يك مسئول را در مراسم روز آتش نشان ببينم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر