صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد

برگزاری 131 برنامه در هفته ناجا/برخورد با تعدادی از مراکز توزیع قلیان را به اماکن قضایی سپردیم

معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی مازندران گفت: 131 برنامه به‌مناسبت هفته ناجا در شهرهای مختلف استان برگزار می‌شود.

کد خبر : 32015

تاریخ انتشار : 11/07/1394 - 08:54


برگزاری 131 برنامه در هفته ناجا/برخورد با تعدادی از مراکز توزیع قلیان را به اماکن قضایی سپردیم

به گزارش خط امید بهشهر، سرهنگ یارعلی نیازی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه شعار امسال هفته ناجا «اقتدار پلیس، هم‌دلی و هم‌زبانی، امنیت و آرامش» است، اظهار کرد: برنامه‌های هفته ناجا از روز جمعه آغاز می‌شود.

وی افزود: 131 برنامه به‌مناسبت هفته ناجا در شهرهای مختلف استان برگزار می‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی مازندران ازسخنرانی سردار جعفری‌نسب فرماندهی انتظامی مازندران در نماز جمعه خبر داد و خاطرنشان کرد: روز شنبه نیز برنامه صبحگاه مشترک نیروی انتظامی استان برگزار می‌شود.

رئیس دبیرخانه ستاد هفته ناجا برنامه‌های هفته نیروی انتظامی را اینگونه تشریح کرد: برگزاری رزمایش اقتدار نیروهای ویژه، اعزام تیم امداد پزشکی به مناطق محروم، دیدار با خانواده شهدا و نماینده ولی فقیه استان، افتتاح پروژه‌های عمرانی، همایش‌های مختلف دهیاران، بانک‌ها و اصناف، تجلیل از نمونه‌های ترافیکی و شهروندان قانونمند، افتتاح نمایشگاه فضای مجازی، نصب پلاک بر روی ادوات کشاورزی موتوری و برنامه تلویزیونی خدمت عاشقانه و ... است.

نیازی بیان کرد: سردار جعفری‌نسب و روسای نیروی انتظامی شهرستان‌های مختلف هر شب از هفته ناجا را در یک مسجد حضور می‌یابند.

وی با اشاره به اینکه در آخرین روز هفته ناجا پیاده‌روی خانوادگی در تمامی شهرستان‌ها برگزار می‌شود، تصریح کرد: 70 دوچرخه و 2 دستگاه پراید برای برگزیدگان مرکز استان درنظر گرفته شده است.

معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی مازندران با بیان اینکه 90 درصد سرقت‌های امسا کشف شده است، اضافه کرد: وقوع جرم در مرکز استان با 8 درصد کاهش روبه‌رو بود.

این مسئول با اشاره به کاهش 6 درصدی تصادفات درون و برون‌شهری در سال جاری، ادامه داد: 11 درصد کاهش تصادفات برون‌شهری در کل استان مازندران داشتیم.

نیازی با بیان اینکه جمع‌آوری قلیان از سطح شهر ساری و استان چندین‌بار صورت گرفت، یادآور شد: در این راستا، چندین مکان فروش قلیان را پلمپ کردیم و برخورد با تعدادی از مراکز توزیع قلیان را به اماکن قضایی سپردیم.

وی گفت: برنامه جمع‌آوری قلیان در دستور کار داریم.

معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به اینکه برای شناسایی برخی جرایم نیاز به نصب دوربین در سطح شهر داریم، بیان کرد: در برخی از شهرها دوربین‌های نظارتی نصب شده و در ساری نیز در حال انجام است.

به گزارش بلاغ، به‌دلیل حضور سردار جعفری نسب در مراسم استقبال از مقام معظم رهبری در شهرستان نوشهر، نشست خبری با حضور معاون هماهنگ‌کننده برگزار شد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : برگزاری 131 برنامه در هفته ناجا/برخورد با تعدادی از مراکز توزیع قلیان را به اماکن قضایی سپردیم

برگزاری 131 برنامه در هفته ناجا/برخورد با تعدادی از مراکز توزیع قلیان را به اماکن قضایی سپردیم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر