صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

ساخت مجموعه ورزشی آیت الله جباری(ره) در بهشهر آغاز شد

عملیات ساخت مجموعه ورزشی آیت الله سید صابر جباری(ره) امام جمعه فقید بهشهر با حضور مدیر کل ورزش و جوانان مازندران، امام جمعه بهشهر، حجت الاسلام سیدضیاء الدین جباری فرزند آیت الله جباری و جمعی از مسئولان در روستای متکازین بهشهر آغاز شد.

کد خبر : 32014

تاریخ انتشار : 11/07/1394 - 09:01


ساخت مجموعه ورزشی آیت الله جباری(ره) در بهشهر آغاز شد

به گزارش خط امید بهشهر، حبیب حسین زادگان،مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران جمعه در حاشیه آیین آغاز ساخت این مجموعه اظهار کرد: توجه به سالن های ورزشی روستایی در دستور کار است که به سرانجام رساندن پروزه های نیمه کاره و تجهیز سالن های ورزشی در اولویت کار است.
رییس اداره ورزش و جوانان بهشهر نیز به خبرنگار ایرنا گفت: در این مجموعه ورزشی، سرپوشیده در زمینی به مساحت 3 هزار متر مربع احداث خواهد شد که دارای سالن ورزشی، فضای سبز و محوطه سازی می شود.
سید عسکری اکبری تصریح کرد: این طرح با هدف ایجاد فضای ورزشی در روستاها و دسترسی سریع و آسان مردم مناطق روستایی و کوهستانی بهشهر اجرا می شود.
وی با اشاره به کلنگ زنی این مجموعه یادآور شد: اعتبارات این طرح از محل اعتبارات وزارتخانه ای تامین می شود که از محل اعتبارات شهرستانی 20 میلیون تومان به این مجموعه ورزشی اختصاص می دهیم و مابقی براساس اعتبارات مصوب ابلاغی تامین می شود.
اکبری گفت: سالن ورزشی روستای عشرستاق در منطقه کوهستانی بهشهر نیز از جمله سالن های ورزشی در دست ساخت است که با رایزنی انجام شده در دو منطقه روستایی دیگر نیز زمینی برای احداث سالن های ورزشی تهیه شده است که با برنامه ریزی و زمان بندی مناسب، عملیات ساخت آن آغاز می شود.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : ساخت مجموعه ورزشی آیت الله جباری(ره) در بهشهر آغاز شد

ساخت مجموعه ورزشی آیت الله جباری(ره) در بهشهر آغاز شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر