صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دبیر ستاد هفته ملی کودک مازندران اعلام کرد

برگزاری نمایشگاه هفته ملی کودک در مازندران

دبیر ستاد هفته ملی کودک مازندران از برگزاری نمایشگاه هفته ملی کودک در این استان خبر داد.

کد خبر : 31932

تاریخ انتشار : 09/07/1394 - 18:35


برگزاری نمایشگاه هفته ملی کودک در مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، قاسم عزیززاده‌گرجی در دومین جلسه ستاد هفته ملی کودک استان بر لزوم کیفی‌سازی برنامه‌های این ستاد تاکید کرد و گفت: کودک همواره نیاز به کمک دارد و باید در کنار تامین نیازهای جسمی‌اش در جهت شکوفایی استعدادها و هدایت کودکان در مسیر دانایی و توانایی اقدام کرد.

دبیر ستاد هفته ملی کودک مازندران دوران کودکی را دوران مهمی در تکوین شخصیت کودک و جامعه دانست و اظهار کرد: کودک به جهت محدودیت سنی‌ قدرت دفاع از حقوق خود را ندارد، لذا احقاق حقوق آنها نیاز به همت دستگاه‌های متولی مرتبط با کودک را می‌طلبد و این امر سهم هر یک از این دستگاه‌ها را جدی‌تر می‌سازد.

این مسئول با تاکید بر ارائه برنامه‌های دستگاه‌های عضو ستاد در گرامیداشت هفته ملی کودک در استان، یادآور شد: این جلسات در جهت هم‌افزایی و برنامه‌ریزی کارشناسی با هدف ارائه برنامه‌های کیفی برای کودکان استان صورت می‌پذیرد و امید است هر یک از دستگاه‌ها نسبت به کیفی‌سازی برنامه‌هایشان و همکاری با دبیرخانه ستاد همکاری داشته باشند.

عزیززاده‌گرجی بر لزوم برگزاری نمایشگاهی مشترک به‌منظور ارائه دستاوردهای هر یک از دستگاه‌های حوزه کودک و ارائه خدمات به کودکان در این هفته تاکید کرد و ادامه داد: باید نسبت به کودکان تعهد داشت و در جهت احقاق حق آنها جدی عمل کرد تا دنیایی پر از لبخند کودکان داشته باشیم.

به گزارش فارس، نمایشگاه امسال هفته ملی کودک با حضور دستگاه‌های عضو و غرفه‌های کانون پرورش فکری، مرکز بهداشت، نیروی انتظامی، میراث فرهنگی، هلال احمر، معاونت پیشگیری دادگستری، بهزیستی، حفاظت محیط زیست، بنیاد مهدویت، اداره تبلیغات اسلامی، نشریات کودک و نوجوان و غرفه فروش محصولات کانون پرورش فکری در 15 مهرماه گشایش می‌یابد.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : برگزاری نمایشگاه هفته ملی کودک در مازندران

برگزاری نمایشگاه هفته ملی کودک در مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر