صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

خودکشی راز مرگ جوان بهشهری

علت مرگ مرد جوانی که جنازه حلق آویز شده‌اش شنبه چهارم مهر پشت یک وانت در محله‌ای در شهرستان بهشهر پیدا شده بود، مشخص شد.

کد خبر : 31930

تاریخ انتشار : 09/07/1394 - 18:30


خودکشی راز مرگ جوان بهشهری

به گزارش خط امید بهشهر، ساعات پایانی شنبه این هفته بود که اهالی یکی از خیابان‌های شهر خلیل‌شهر از توابع شهرستان بهشهر در استان مازندران متوجه جنازه حلق‌آویز شده مردی شدند که با یک طناب زرد از درخت گردویی آویزان بود و تنه‌اش درون قسمت عقب یک وانت آبی قرار گرفته بود.

پس از آنکه مردم پلیس را در جریان موضوع قرار دادند تحقیقات برای شناسایی متوفی و علت مرگ او آغاز شد. بررسی‌های اولیه ماموران نشان می‌داد جسد حلق‌آویز شده متعلق به مرد جوانی به نام عباس 25ساله و اهل روستای محمدآباد است که چندی پیش ازدواج کرده است.

 با اینکه در ابتدای امر فرضیه یک جنایت در زمینه مرگ عباس قوت گرفته بود، اما نظریه سازمان پزشکی قانونی این فرضیه را منتفی کرد. بر اساس اعلام نظر قطعی پزشکان، علت مرگ مرد جوان فشار و انسداد شریان‌های حیاتی در ناحیه گردن بوده که در پی خودکشی ایجاد شده است.

همچنین روابط‌عمومی اداره دادگستری شهرستان بهشهر نیز خودکشی مرد جوان را تایید کرده است. ماموران در حال حاضر تحقیقات برای مشخص شدن‌انگیزه این فرد از خودکشی را آغاز کرده‌اند و این پرونده در دادگستری شهرستان بهشهر تا پایان تحقیقات، باز است.


منبع : ایسنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : خودکشی راز مرگ جوان بهشهری

خودکشی راز مرگ جوان بهشهری

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر