صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

یادداشت رسمی ایران به سفارت عربستان برای بازگرداندن پیکر همه جان‌باختگان منا

معاون عربی و آفریقایی وزیر امور خارجه از ارسال یادداشت رسمی به سفارت عربستان به‌منظور بازگرداندن پیکر مطهر همه جان‌باختگان منا به ایران خبر داد.

کد خبر : 31887

تاریخ انتشار : 08/07/1394 - 09:50


یادداشت رسمی ایران به سفارت عربستان برای بازگرداندن پیکر همه جان‌باختگان منا

به گزارش خط امید بهشهر، حسین امیرعبداللهیان با بیان اینکه خانواده‌های یکایک جان‌باختگان حادثه منا از وزارت امور خارجه درخواست پیگیری حقوقی این حادثه را دارند، گفت: این موضوع در وزارت خارجه در حال بررسی است که یک مرجع حقوقی مشخص برای پیگیری حقوقی این حادثه توسط خانواده‌ها تعیین شود.
معاون عربی و آفریقایی وزارت امور خارجه با اشاره به اینکه رکن‌آبادی سفیر سابق ایران در لبنان کماکان جزو مفقودین این حادثه است، افزود: تلاش‌ها برای تعیین وضعیت ایشان و دیگر مفقودین ادامه دارد.
وی با اظهار اینکه صراحتاً به مقامات عربستان سعودی اعلام شده که خانواده‌های شهدا برای دفن خانواده خود در عربستان رضایت نداده‌اند، ادامه داد: طی یادداشت رسمی به سفارت عربستان اعلام شده که همه خانواده‌ها خواهان بازگرداندن پیکر مطهر شهدای منا به ایران اسلامی هستند.
معاون عربی و آفریقایی وزارت امور خارجه در گفت‌وگو با خانه ملت با تأکید بر اینکه برنامه‌ای برای سفر وزیر امور خارجه به کشور عربستان وجود ندارد، تصریح کرد: وزیر بهداشت به‌نمایندگی از دولت برای رسیدگی به وضعیت حجاج مجروح به عربستان سفر کرده‌اند.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : یادداشت رسمی ایران به سفارت عربستان برای بازگرداندن پیکر همه جان‌باختگان منا

یادداشت رسمی ایران به سفارت عربستان برای بازگرداندن پیکر همه جان‌باختگان منا

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر