صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فارس در بیت جابر معافی ماندنی شد

مهرانگیز عباسی سرپرست فارس مازندران شد

طبق اعلام سید نظام الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری فارس نمایندگی این رسانه پر مخاطب کشور در بیت معافی ماندنی شد.

کد خبر : 3187

تاریخ انتشار : 04/07/1392 - 13:15


مهرانگیز عباسی سرپرست فارس مازندران شد

به گزارش خط امید بهشهر _ مدیرعامل خبرگزاری فارس در سخنرانی مراسم بزرگداشت زنده یاد جابر معافی که در مسجد محمد رسول الله ساری برگزار شد با اعلام اینکه قلم پرکار، ولایی و متعهد مرحوم جابر معافی نباید روی زمین بماند، گفت: مسیر پرتلاش معافی با سرپرستی خانم عباسی همسر این خبرنگار بر دفتر خبرگزاری فارس در مازندران استمرار می‌یابد.

موسوی زنده یاد معافی را مردی فرهیخته در عرصه رسانه ای دانست و افزود: مازندران مردی فعال و کوشا در عرصه رسانه ای را از دست داد.

 وی با اشاره به اینکه همه اهالی رسانه در سوگ این برادر عزیز هستند، یادآور شد: معافی یکی از ستون‌های استوار خبرگزاری فارس بود.

وی با بیان اینکه معافی برای پول کار نمی‌کرد، گفت: مراکز دیگری هم به او پیشنهاد همکاری داده بودند اما با همه گرفتاری‌های خبرگزاری فارس ساخت و سوخت تا به تعهد و مسئولیت انقلابی و اجتماعی‌اش عمل کند.

موسوی با بیان اینکه معافی در همین سن جوانی آنقدر خوب عمل کرد که مردم و مسئولان از او راضی بودند، ادامه داد: معافی منصفانه انتقاد می‌کرد.

وی با بیان اینکه از همه همکاران خبرگزاری فارس در مازندران می‌خواهم اجازه ندهند قصوری در مسیر و راهی که جابر آغاز کرد و پیش‌برد به وجود بیاید، تصریح کرد: انتظار داریم خبرنگاران در همکاری با سایر رسانه‌ها، مردم و مسئولان همچنان فارس را به عنوان پیش‌قراول خبری نگه دارند و قلم معافی را بر زمین نگذارند.

وی ادامه داد: آنچه روح جابر را شاد می‌کند ادامه راهی است که او آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه در مجموعه همکاران خبرگزاری فارس، افراد پرتلاشی داریم، گفت: همسر مرحوم معافی هم مانند او خبرنگار پرتلاشی است و این مسیر با سرپرستی خانم مهر‌انگیز عباسی می‌تواند ادامه یابد.

مدیرعامل خبرگزاری فارس خاطرنشان کرد: اگرچه جابر را از دست دادیم و این نقصان نیز قابل جبران نیست اما این مسئولیت توسط همکاران او ادامه می‌یابد.

مدیرعامل خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه امروز چشمان نگران جابر نگران آتیه فارس است، تصریح کرد: با ادامه راه او روح جابر را شاد می‌کنیم و در مقابل او سرافراز خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه در هفته دفاع مقدس قرار داریم، گفت: جابر عزیز ما همیشه در این عرصه بسیجی‌وار عمل می‌کرد و امیدواریم در جمع شهدا مهمان شود و شهدا و امام شهدا این شهید عرصه خبر را از ما بپذیرند.


منبع : بلاغ

 

 

  

دیدگاه شما در مورد : مهرانگیز عباسی سرپرست فارس مازندران شد

مهرانگیز عباسی سرپرست فارس مازندران شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر