صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

انتقاد تند یک خانواده شهید به مسئولین بهشهری و پایگاه خبری خط امید

آیا مسئولی که گوش شنیدن انتقاد خانواده شهید را ندارد از مردم انتقاد قبول می‌کند؟! لابد بخاطر خرابکاری است که در گلزار شهدای بهشهر زدند و سازه خرابی که ساختند و میلیاردها پول بیت‌المال را به اسم شهید حرام کردند.

کد خبر : 31843

تاریخ انتشار : 08/07/1394 - 10:41


انتقاد تند یک خانواده شهید به مسئولین بهشهری و پایگاه خبری خط امید

به گزارش خط امید، یکی از خانواده‌های شهدای شهرستان بهشهر با ارسال متنی در قسمت ارتباط با پایگاه خبری تحلیلی خط امید بهشهر ضمن مطرح کردن درد دلی کوتاه از رفتار تعدادی از مسئولین بهشهر در خصوص برگزاری مراسم غبار روبی شهدا گلایه کرد.

 

متن این پیام را در زیر می خوانید:

 

شما بعنوان یک خبرنگار مستقل و ارزشی باید مدافع حقوق شهدا و خانواده ابشان باشید. قبلا خبلی راحت‌تر نسبت به مسئولین مطلب می‌گذاشتید الان فقط تعریف می‌کنید، بماند...

 

شما دقت کردید بر خلاف رویه سال‌های گذشته و بر خلاف برنامه‌های کشوری در مناسبت‌های مختلف که در عصر پنجشنبه‌ها غبارروبی مزار شهدا انجام می‌شود در بهشهر چند مرحله‌ای است که آقایان مسول صبح‌ها یواشکی و در نقش ... در گلزار شهدا بعنوان غبار روبی حضور پیدا کرده و برای خودشان و فقط خودشان مراسم گرفته و هیچ خانواده شهیدی حضور ندارد.

 

اگر تا حالا شائبه بود لغو ناگهانی مراسم عصر پنجشنبه که در سین برنامه‌های سپاه قرار داشت بر این مدعا مهر تائید است، کلی پایگاه و اداره، ساعت سه بعد از ظهر در گلزار شهدا حضور پیدا کرده ولی دریغ از متولیان اصلی شهر از جمله فرماندار، امام جمعه، شهردار، نماینده که در این مراسم حضور پیدا کنند.

 

با کمال تعجب صبح روز دوشنبه ساعت هشت و نیم صبح رفتند گلزار شهدا و ادای غبارروبی را در آوردند، این چه غبارروبی از مزار شهدااست که از خانواده شهدا فرار می‌کنند،غیر از این است که فقط حرف و لاف از شهدا می‌زنند و در فکر مطامع خود هستند؟!

 

آیا مسئولی که گوش شنیدن انتقاد خانواده شهید را ندارد از مردم انتقاد قبول می‌کند؟! لابد بخاطر خرابکاری است که در گلزار شهدای بهشهر زدند و سازه خرابی که ساختند و میلیاردها پول بیت‌المال را به اسم شهید حرام کردند، این آفیت‌طلبی مسئولین بهشهر و سر خود را در زیر برف کردن است.

شما بعنوان یک خبرنگار ارزشی موظفید منصفانه این مطلب را آنگونه که خودتان صلاح می‌دانید نشر دهید تا مدیون خون شهدا نباشید.

  

  

برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 08 مهر 1394 - 14:42
  خانواده شهید

  از اینکه صادقانه این مطلب را منشتر کردید ممنونم. امیدوارم همیشه در خط شهدا باشید

  0 0
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 08 مهر 1394 - 15:37
  سجاد

  احسنت بر انتقادپذیری سایت خط امید. ان شاءالله مسئولین فقط گوش شنوا برای نقدها داشته باشن ، نمیخواد انتقادپذیر باشن. درود بر خط امید

  0 0
 • پاسخ به نظر جمعه 10 مهر 1394 - 16:14
  عشق بهشهر

  باعرض سلام وارادت به حضور همه خانواده های معزز شهدا که تاج سرماهستند.سازه های گلزارپاک فرزندان دلاورشما به پیشنهاد تنی چندازشمابزرگواران وباهزینه ازمحل اعتباربنیادمحترم شهیدوامورایثاگران انجام گرفته است وارتباطی به دیگرمسولین نداره.البته درغبارروبی گلزار شهدا کاملاحق باشماست وبایدبرطرف بشه

  0 0
دیدگاه شما در مورد : انتقاد تند یک خانواده شهید به مسئولین بهشهری و پایگاه خبری خط امید

انتقاد تند یک خانواده شهید به مسئولین بهشهری و پایگاه خبری خط امید

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر