صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکل گردشگری مازندران خبر داد

ثبت ۲۲ میلیون نفر شب اقامت گردشگران تابستانی در مازندران‌

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: میانگین اقامت گردشگران به مازندران در تابستان امسال بالغ بر ۲۲ میلیون نفر شب بوده است.

کد خبر : 31803

تاریخ انتشار : 08/07/1394 - 09:45


ثبت ۲۲ میلیون نفر شب اقامت گردشگران تابستانی در مازندران‌

به گزارش خط امید بهشهر، دلاور بزرگ‌نیا‌ در مراسم روز جهانی گردشگری در هتل بادله ساری، اظهار داشت: سرمایه‌گذاری بخش گردشگری طی سال‌های گذشته در استان رونق خاصی یافته است.
وی با تسلیت فوت زائران ایرانی و دیگر کشورهای دنیا در حادثه منا، افزود: متاسفانه رژیم آل سعود نتوانست در جلب و جذب گردشگر اقدام مناسبی صورت دهد و مردود از امتحان بیرون آمد.
مدیرکل گردشگری مازندران با اشاره به اینکه توسعه گردشگری برای استان فرصت است و تهدید نیست، تصریح کرد: صنعت پاک مدنظر سازمان محیط زیست، گردشگری و توریسم است.
بزرگ نیا با بیان اینکه باور مسئولان به توسعه گردشگری باید تقویت شود، افزود: توسعه گردشگری سبب بالندگی فرهنگی و اجتماعی در مناطق خواهد شد.
وی با اعلام اینکه همدلی و همزبانی زیرسایه توسعه گردشگری و گفت‌وگوی تمدن‌ها محقق می‌شود، گفت: اکنون میانگین اقامت گردشگران در استان روند افزایشی یافته و بسیار خوشایند است.
مدیرکل گردشگری مازندران از اقامت 22 میلیون نفر شب اقامت در تابستان امسال خبر داد و افزود: باید زمینه برای اقامت بیشتر گردشگران در مناطق مختلف روستایی استان نیز فراهم شود.
بزرگ نیا با تاکید بر تقویت گردشگری روستای در استان، گفت: از طریق توسعه بوم گردی می‌توانیم سبب رونق گردشگری در استان خواهیم شد.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : ثبت ۲۲ میلیون نفر شب اقامت گردشگران تابستانی در مازندران‌

ثبت ۲۲ میلیون نفر شب اقامت گردشگران تابستانی در مازندران‌

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر