صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

واقعه غدیر در بهشهر بازسازی می شود

فرمانده سپاه ناحیه بهشهر از بازسازی واقعه غدیر در بهشهر خبر داد و گفت: بازسازی واقعه غدیر با هدف گسترش و ترویج فرهنگ امامت و ولایت برگزار می شود.

کد خبر : 31798

تاریخ انتشار : 08/07/1394 - 09:41


واقعه غدیر در بهشهر بازسازی می شود

به گزارش خط امید بهشهر، علی نجفی افزود: از عید قربان تا عید غدیر به عنوان دهه ولایت نامگذاری شده که امیدواریم با بازسازی این واقعه و ترسیم صحنه واقعه غدیر در بهشهر به صورت یک کار فنی و اعتقادی، از معنویات این دهه استفاده و بهره لازم برده شود.
وی با بیان اینکه بازسازی واقعه غدیر روز پنج شنبه جاری و در آستانه عید غدیر در جوار دانشگاه علم و فن آوری مازندران در بهشهر و در زمین های متعلق به سپاه برگزار می شود، یادآور شد: امیدواریم با برگزاری این مراسم، در راستای گسترش فرهنگ امامت و ولایت تلاش شود.
فرمانده سپاه بهشهر ادامه داد: در دهه ولایت از عید قربان تا عید غدیر، برنامه و جشن های مختلفی در شهرستان بهشهر برگزار شد که بازسازی واقعه غدیر یکی از برنامه های مهم و محوری در این زمینه است.
نجفی گفت: مردم علوی و شیعه پرور مازندران، برای نخستین بار توانستند نظام شیعی را در جهان اسلام پایه گذاری کنند و لذا این مراسم بازسازی نیز با حضور مردم برگزار می شود تا حضور مردمی و مشارکت آنان، سبب تبیین بهتر واقعه غدیر شود.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : واقعه غدیر در بهشهر بازسازی می شود

واقعه غدیر در بهشهر بازسازی می شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر