صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

براي جابر، پسر خوب مازندران

کد خبر : 3172

تاریخ انتشار : 01/07/1392 - 20:38


براي جابر، پسر خوب مازندران

به گزارش خط امید بهشهر _ جابرجان باور کن بعد ازتو هیچ چیز مثل نوشتن برای کسیکه سالها نوشت و زبان مردمی بود که نمیتوانستند بگویند سخت نیست. توسالها قلم را با صداقتت به رقص درآوردی و قلم ها بعد از تو غمگین و خجول و شرمنده.

توسرفصل بودن بودي و در خزان پرگشودي و غمگين ترين پاييز را براي آنهايي كه دوستت داشتند رنگ آميزي كردي. دوست خوب و نجیبم ای پسر خوب مازندران خبر رفتنت غافلگیر کننده بود وهمه یارانت مات و مبهوت .

هجرتت گذشتن از همه دلبستگی ها و دراین هجرمازندران اين بهشت برين ماتم سرایی گشت ،همه براي عروجت گريستند و در اين سرزمين رویایی ،تو خاك سيه را در آغوش گرفتي و زن و فرزندانت را تنها گذاشتي وتبسم غم برلبان آنان براي هميشه نشاندي . نميدانم بايد با اين دل چه كرد؟

صبوري كارآساني نيست .نميشود جلوي گذشتن زمان را گرفت .زمان ميگذرد و در پس كوچه هاي شهر كه ديوارهايش پر از تابلوهايي است كه مادراني از فراق عزيزان خود چه ضجه هايي كه نكشيدند و چه سينه هايي كه نسوخت.

امروز نوبت سوختن دلهاي ما است كه بسوزيم وبگريم و ياد تو را در دلهايمان براي هميشه نقش ببنديم و با نجابت و صبوري و متانت و افتادگي تو اين دل را آذين ببنديم.

روحت شاد يادت گرامي

نویسنده : فرامرز درخشنده
منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : براي جابر، پسر خوب مازندران

براي جابر، پسر خوب مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر