صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

فیلم محمدرسول الله 900 میلیون ریال در سینماهای مازندران فروش کرد

مدیرامور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران از فروش 900 میلیون ریالی فیلم محمدرسول الله (ص) در سینماهای زیر پوشش حوزه هنری این استان خبر داد.

کد خبر : 31709

تاریخ انتشار : 07/07/1394 - 18:19


فیلم محمدرسول الله 900 میلیون ریال در سینماهای مازندران فروش کرد

به گزارش خط امید بهشهر، مسعود اصغری حسین پور گفت : هم اکنون این فیلم در سینمای های بهمن بهشهر، سپهر ساری و سینما بهمن آمل با دو سالن در حال اکران است.
وی آغاز اکران فیلم محمد رسول الله در سینماهای مازندران را پنجم شهریور اعلام و پیش بینی کرد که دستکم تا 20 مهر ادامه یابد.
اصغری حسین پور میزان فروش این فیلم را برای استان مازندران کم ارزیابی و علت آن را نبود شرایط مناسب در سینماها و محدودیت های موجود برای این مراکز فرهنگی اعلام کرد.
وی گفت : با وجود این که فیلم در چهار سالن سینمایی و در سه شهرستان استان در حال اکران است به نسبت سایر استان های کشور که سالن های بیشتری برای نمایش در اختیاردارند، این میزان فروش رضایت بخش است.
مدیر امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران همچنین از آمادگی برای نمایس این فیلم در سئانس های ویژه برای دستگاه های دولتی استان بخصوص دانش آموزان در قالب تعهد سپاری آموزش و پرورش خبر داد.
استان مازندران با بیش از سه میلیون و یکصد هزار نفر جمعیت دارای هفت سینما با هشت سالن نمایش است که چهار سالن آن زیر نظر حوزه هنری فعالیت دارد.
فیلم محمد رسول الله را مجید مجیدی کارگردانی کرد و هنرپیشگانی چون علیرضا شجاع نوری ، مهدی پاکدل ، پانته آ مهدی نیا ، مینا ساداتی ، ساره بیات ، محسن تنابنده ، داریوش فرهنگ ، رعنا آزادی ور ، هدایت هاشمی ، نگار عابدی ، حمیدرضا تاج دولت ، صادق هاتفی ، محمد عسگری ، جعفر قاسمی ، بهارک صالح نیا و نسرین نصرتی در آن ایفای نقش می کنند.
این فیلم از واقعه حمله ابرهه به مکه آغاز و در آن به تولد پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) و ظلم و ستمی که در دوران جاهلیت بر مردم می رود پرداخته می شود.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : فیلم محمدرسول الله 900 میلیون ریال در سینماهای مازندران فروش کرد

فیلم محمدرسول الله 900 میلیون ریال در سینماهای مازندران فروش کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر