صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس اداره ثبت‌احوال شهرستان بهشهر خبر داد

تولد ۲۴ دوقلو در بهشهر طی ۶ ماهه نخست امسال

رئیس اداره ثبت‌احوال شهرستان بهشهر، گفت: در شش ماهه نخست سال‌جاری، ۲۴ دوقلو در بهشهر متولد شده‌اند.

کد خبر : 31707

تاریخ انتشار : 07/07/1394 - 18:12


تولد ۲۴ دوقلو در بهشهر طی ۶ ماهه نخست امسال

به گزارش خط امید بهشهر، عباس حسین‌شهیدی با اشاره به اینکه در شش ماهه نخست سال‌جاری، یک‌هزار و 294 مورد ولادت در این شهرستان به ثبت رسیده که این رقم در مشابه سال گذشته، یک‌هزار و 287 واقعه بوده است، اظهار کرد: از این تعداد تولد در سال‌جاری، 683 نوزاد پسر و 611 نوزاد نیز دختر هستند که 24 واقعه از آنها، تولد نوزادان دوقلو است.

رئیس اداره ثبت‌احوال شهرستان بهشهر تصریح کرد: هفت دوقلو پسر و هفت دوقلو دختر هستند و 10 دوقلوی دیگر نیز دختر و پسر به دنیا آمده‌اند.

دبیر کارگروه ثبت وقایع حیاتی شهرستان بهشهر افزود: در شش ماهه نخست امسال، 421 واقعه وفات به ثبت رسیده که از این تعداد، 259 نفر شامل 123 مرد و 136 زن، بالای 65 سال بوده‌اند.

حسین‌شهیدی اظهار کرد: این آمار، نشان‌دهنده افزایش امید به زندگی در کشور است که نمونه‌ای از آن را در آمار شهرستان بهشهر می‌توانیم ببینیم.

این مسئول همچنین آمار وفات در شش ماهه نخست سال 93 در شهرستان بهشهر را 405 واقعه اعلام کرد و در درباره آمار ازدواج و طلاق که یکی از شاخصه‌های مهم اجتماعی و فرهنگی محسوب می‌شود، اظهار کرد: در شش ماهه نخست سال‌جاری 783 واقعه ازدواج و 171 مورد طلاق در شهرستان بهشهر به ثبت رسیده است.

به گزارش فارس، در شش ماهه نخست سال‌ گذشته، 809 واقعه ازدواج و 151 واقعه طلاق در شهرستان بهشهر ثبت شده بود که نسبت به مشابه سال 92 با ثابت ماندن آمار ازدواج و کاهش 16 درصدی طلاق، به نوعی می‌توان گفت که وضعیت قابل قبولی داشته است.

اما آمار شش ماهه نخست سال‌جاری نسبت به مشابه سال 93 در بخش ازدواج و طلاق شهرستان بهشهر، نشان از کاهش غیرمحسوس ازدواج و افزایش طلاق دارد که البته این افزایش آمار منفی در بیشتر شهرستان‌های کشور مشاهده می‌شود و ممکن است در پایان سال با تغییرات امیدوارکننده‌ای روبه‌رو باشد.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : تولد ۲۴ دوقلو در بهشهر طی ۶ ماهه نخست امسال

تولد ۲۴ دوقلو در بهشهر طی ۶ ماهه نخست امسال

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر