صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور:

رئیس جمهور سفرش را نیمه تمام می گذارد و عصر امروز به تهران می آید

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور گفت: رییس جمهوری اسلامی ایران با نیمه تمام گذاشتن سفرش، عصرامروز نیویورک را برای حضور در مراسم انتقال پیکر حجاج کشورمان که در حادثه اخیر منا جان باختند؛ ترک می کند.

کد خبر : 31623

تاریخ انتشار : 06/07/1394 - 09:35


رئیس جمهور سفرش را نیمه تمام می گذارد و عصر امروز به تهران می آید

به گزارش خط امید بهشهر، پرویز اسماعیلی افزود: دکتر روحانی از لحظه ورود به نیویورک و اطلاع از حادثه منا، پیگیر وضعیت حجاج عزیز جانباخته و مصدوم کشورمان در این حادثه غم انگیز بود و به طور مرتب در تماس با معاون اول خود و نیز مسوولان ذیربط، گزارش عملکرد دستگاههای مرتبط را پیگیری کردند.

وی گفت: رییس جمهوری همچنین در بدو ورود به نیویورک به وزرای امور خارجه، ارشاد، راه و شهر سازی، کشور، بهداشت و بویژه سازمان حج دستور داد تا با تسکیل ستادی هماهنگ، نسبت به انتقال هر چه سریعتر پیکر قربانیان به میهن اسلامی و مداوای آسیب دیدگان حادثه اقدام کنند.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری گفت: برغم کارشکنی ها و تعلل مقامات سعودی، در نتیجه تلاشهای صورت گرفته، نخستین گروه از پیکرهای حجاج عزیز کشورمان که در حال انجام مناسک حج ابراهیمی، لباس احرام و در سرزمین منا قربانی شدند؛ روز سه شنبه به کشورمان منتقل خواهد شد و به همین دلیل رییس جمهوری با لغو تعدادی از برنامه و دیدارهای پیش بینی شده خود در سازمان ملل، بعد از ظهر دوشنبه نیویورک را ترک خواهد کرد.


منبع : جهان

 

  

دیدگاه شما در مورد : رئیس جمهور سفرش را نیمه تمام می گذارد و عصر امروز به تهران می آید

رئیس جمهور سفرش را نیمه تمام می گذارد و عصر امروز به تهران می آید

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر